• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3000 km/m2 što već - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3000 km/m2 što već - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3000 km/m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3000 km/m2 što veće" pronađeno 423 nekretnina - prosječna cijena 2.095 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 1.sprat
    • kablovska
    • atraktivno
    • parket
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Alipašino Polje, 149.000 KM, 64,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.embra.ba

U Opštini Novi Grad, naselju Alipašino Polje, prodaje se trosoban stan sa uknjiženih 64 m2, nalazi se na posljednjem 18 spratu u zgradi koja posjeduje lift koji se penje do 16 kata. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 199.500 KM, 64,00 m2 cca 3120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji Tibra, naselje Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. ; Stup .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.272 KM, 64,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu Prodaje se trosoban stan ukupne površine 63,76 m2 u ulici Karađorđeva,Istočno Sarajevo. Stan se nalazi na 5 spratu(mansarda). Stambena jedinica se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan na Kosevu, Sarajevo. 64 m2, 4. sprat, centralno grijanje, 2 balkona koja nisu ukljucena u datu kvadraturu. Lokacija odlicna Tel: +381113429186 Mob +38163239233 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u vogosci ili mjenjam za kucu u vogosci,stan je na extra mirnoj lokaciji prepunoj parkova,stan ima poseban ulaz,park ispred zgrade,podrum,prilaz stanu tj.plocnik,vlastatit parking sa mogucnosti prosirivanja plocnika prilaznog za jos jedno ili vise mjesta za parking.Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 122.000 KM, 64,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

adaptiran stan 64m Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m², u novogradnji na izvrsnoj lokaciji, prilagođen urbanom načinu življenja u Vogošći, Sarajevo. Stan posjeduje: kuhinju i dnevni boravak, 2 spavaće sobe, toilet i kupaonicu te hodnik. Smješten je u samom centru Vogošće u neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 64,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na ulazu u otesu stan je 2 soban a balkon je 5 m2 orijentacija istok u istoj zgradi je garza 14 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Alipasino polje, B faza, Semira Fraste, trosoban stan visoko prizemlja, površina stana - 64 M2 + 6 M2 balkon + pripadajuca podrumska ostava, stan je adaptiran, vlasništvo cist 1/1, prodaja bez posrednika, vlasnik u stanu, cijena povoljna 105 000 KM Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Starija kuca, nenastanjena, struja, telefon, voda, gradska i privatna. Odlicna lokacija i 2 duluma kvalitetne zemlje ! Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam trosoban stan na Alipašinom polju. Površina stana je 64 m2 (stvarna 78 m2). Stan posjeduje veliki hodnik, ostavu, veliki dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo, dvije spavaće sobe i ložu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 85.000 KM, 64,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na cca 3200 m2. Suma, livada, potok. Blizina magistrale. Hladovina. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 80.000 KM, 64,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Ciglanama u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Ovc stolarija nova je ugradjena prije 4 godine, kupatilo komplet je renovirano prije 3 godine, ubacen je i novi parket. Nova kuhinja ugradjena je u Martu 2023, a spavaca soba u novembru 2022. Stan posjeduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 188.400 KM, 63,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - LOKACIJA II : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Azize Šaćirbegovic bb, Hrasno II sprat, opcina Novo Sarajevo, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje: 2002. godina - ukupna povrsina: 62,80....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60,44m2 (+3 podrum) pozicioniran....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 52.000 KM, 63,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 35.000 KM, 63,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u prizemlju sa terasom i posebnim ulazom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.000 KM, 62,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan na Dobrinji. Stan ima dvije spavace, dnevnu, terpezariju, garderober i balkon. Stan se nalazi za 6om spartu u zgradi sa liftom. Za svu info, obratite se agenciji: https://www.locus.ba/search/listing/6110 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 142.600 KM, 62,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANA – BANJA LUKA, CENTAR - 62m², dvosoban, odlična lokacija! Na prodaju funkcionalan stan površine 62m², u samom centru Banja Luke u blizini parka "Petar Kočić", u kvalitetnoj zgradi iz 1970-ih godina. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 137.000 KM, 62,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja, stan, Dobrinja 5, centralno grijanje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Parking Blindirana vrata Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 130.000 KM, 62,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu na Čengić Vili 1 kod Youth House centra, 61 m2 + krovna terasa od 40 m2. Stan je potpuno renoviran: vanjska i unutrašnja stolarija, blindirana vrata, klima, novo kupatilo, odvodi, dovodi, ugrađeni plakari, kuhinja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.000 KM, 62,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ulica Želimira Vidovića Kelija, naselje Dobrinja, Opština Novi Grad. Stan čine dnevni boravka sa kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo i predsoblje, stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 125.000 KM, 62,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U samom centru Ilidže, odmah preko puta policije, komplet renoviran, ima klimu. Nova PVC stolarija, protivprovalna vrata, nov parket u cijelom stanu. Kupatilo potpuno novo i luxuzno opremljeno. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 115.000 KM, 62,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

1/1 Stan, Grbavicka 73, odmah uz skolsko igraliste, 4/5 sprat bez lifta (idealan za sagorjevanje secera u tijelu, vjerovali ili ne-to je dobro), zgrada renovirana sa izvana, parkinga koliko hoces, cijevi za plin sprovedene u stan, lijep raspored prostorija, kad se ulazi u stan, sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 61,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 61,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 61 m2+dva balkona,renoviran,kablovska,blindirana vrata,III sprat (ukupno 6) Vlasnik 1/1. Uredna dokumentacija. Cijena 2600KM/m2 (vrijedi pogledati) 033/523-663; 061/260-596 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 151.000 KM, 61,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvosoban stan za najam u naselju Pejton na Ilidži. Nekretnina je smještena na drugom spratu manje stambene zgrade u neposrednoj blizini Osnovne muzičke škole. Lokacija posjeduje kompletan gradski sadržaj, a blaga izolacija od samog centra Ilidže će pružiti dovoljno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 145.000 KM, 61,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran dvosoban stan površine 61m2 na drugom spratu stambene zgrade locirane u mirnom i sunčanom dijelu naselja Koševsko brdo.Zgrada je izgrađena 1979.godine i odlikuje je visok kvalitet gradnje.Nekretnina je potpuno adaptirana i tom prilikom su zamijenjene vodovodne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 134.200 KM, 61,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Spasovdanska. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta i u svojoj površini od 61m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, degažmana, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 130.000 KM, 61,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću površine 61 m2 sa dvorištem površine 46 m2 u općini Centar, u ulici Gornji Kartal . LOKACIJA: Kuća se nalazi u ulici Gornji Kartal , općina Centar, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za porodični život,. Sam centar grada, sa svim svojim kulturno-historijskim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 75.688 KM, 61,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2019.,

www.indomio.ba

Novogradnja, stan u Lukavici na prodaju. Korišten. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>