• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • sarajevo nekretnine do 470000 km - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km" pronađeno 1 999 nekretnina - prosječna cijena 2.548 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • parket
    • parking
    • lođa
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 420.000 KM, 70,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 420.000 KM, 120,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 420.000 KM, 150,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 420.000 KM, 73,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 409.016 KM, 78,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 480.200 KM, 77,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 77 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta, (ukupno 3 sprata). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila i odvojenog....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 480.200 KM, 47,00 m2 cca 10220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici. Apartman je površine 47 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 408.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE U BAČIĆIMA ZA IZGRADNJU OBJEKATA 2400 m2 ODLIČNA PRILIKA ZA INVESTITORE. KANTON SARAJEVO – BiH Prodaje se zenljište za gradnju višenamjeskih objekata u Bačićima,površine 2400 m2 Zemljište je ravno i pogodno za gradnju, Prema regulacionom planu moguća je gradnja višenamjeskog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 479.000 KM, 270,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 405.000 KM, 283,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje stambeni objekat i zasebni poslovni prostor u strogom centru grada Visoko u ulici Dr. Džananovića, Zeničko-dobojski kanton. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje, prvi i drugi sprat, a sve tri etaže su povezane unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 405.000 KM, 94,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo troiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Grbavička. Stan je površine 94 m2 i nalazi se na 5 spratu stambene zgrade od ukupno 7 spratova. Po strukturi je troiposoban. Stambeni prostor se sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 403.760 KM, 100,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 100m2 (osnova 57m2) i sastoji si iz tri etaže (prizemlja, sprata i potkrovnog dijela). Kuća se nalazi na parceli površine 2240 m2. Na prizemlju kuće nalazi se garaža i ostava - šupa. Sprat se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i izlaza na veliku terasu,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 479.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Zakažite obilazak naših jedinstvenih nekretnina. ; Pofalići .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 401.800 KM, 102,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 102 m2. Nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi bez lifta, a koja ima ukupno IV sprata. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, degažmana, dvije spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 400.015 KM, 120,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju BrekaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na visokom prizemlju.Stan je po strukturi četverosoban ukupne površine 120m2.Sam objekat je pozicioniran iu mirnom djelu naselja. Ulaskom u stna je hodnik iz kojegje na lijevo wc ,a u nastavku....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.015 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se izuzetno kvalitetno građena kuća u Sarajevu Općina Centar naselje Kobilja glava. Kuća se nalazi na poćetku naselja sa širokim asvalnim prilazom. Sastoji se od: Poslovnog prostora u prizemlju, površine 100 m2 a sastoji se od odvojene prostorije, i trečom gdje je smještena....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, 400.000 KM, 900,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Motel je u završnoj fazi gradnje, sa bazenom, wellnes i spa centrom,viskoki nivo 4* 35 do 40 kreveta. Inf. na tel 061 255 511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 400.000 KM, 3300,00 m2 cca 120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.09.2023.,

www.indomio.ba

TRI KUĆE I ZEMLJIŠTE SARAJEVO - RELJEVO -RJEČICA BiH Površina zemljišta 3300 m2 Kroz zemljište protiče potok Do kuća vodi asfaltni put Konačna cijena se definiše nakon pregleda imovine od strane zainteresovanog kupca. Contact 0038761230071 .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvospratnicu u naselju Osjek, općina Ilidža. Objekat čvrste gradnje u osnovi 80 m² je smješten na parceli 2592 m², a naselje je kao stvoreno za porodicu koja želi miran život nadomak grada. U blizini su Deseta osnovna škola, Konzum, rijeke Bosna i Zujevina,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem veliku kucu u sarajevu,zbog odluke ne vracanja u bih.zivim i radim u holandiji.za vise informacija posaljita e mail,hekalo12@hotmail.com kuca je namestena,znaci sa stvarima prodajem uz to dobijate i americkog dzipa na bih tablicama,za sve ostalo se mozemo dogovoriti.dnevna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 200,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo,kuca na prodaju.Vise informacija mozete dobiti ako na google pretrazivacu ukucate marinabh.webs.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 400.000 KM, 238,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje ukupne površine 3450 m2 na kojem se nalaze dvije kuće od kojih je jedna površine,196 m2 prizemna kuća, koja se sastoji od tri velike spavaće sobe, dva kupatila sa wc-om i velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća je novogradnja komplerno završena i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 400.000 KM, 580,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambeni objekat u ulici Bana Mateje Ninoslava br 19 u Sarajevu. Objekat se sastoji od 4 stambena prostora i 2 poslovna prostora koji nisu zavrseni od cega su 2 dvoetazna stana velicine od 120 kvadrata,2 trosobna stana velicine od 75 kvadrata i dva nedovrsena prostora velicine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 250,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Otes, 400.000 KM, 2400,00 m2 cca 170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Lokacija se nalazi u centru Otesa. Dimenzije placa su 30mx80m. 2 pristupna puta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 550,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 410.000 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 399.000 KM, 55,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo svijetao i lijep dvosoban stan površine 55m2 koji se nalazi na osmom spratu stambeno – poslovne zgrade novije gradnje (2021), u naselju Otoka. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja i lođe kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 101,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja veliki stan sa tri spavaće sobe na Marijin Dvoru, ulica Valtera Perića, općina Centar. Stan ima površinu od 101m2, a sastoji se od tri prostrane sobe, kuhinje sa trpezarijom, jednog kupatila, jednog toaleta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 399.000 KM, 470,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje stambeno poslovni objekat u Dobroševićima pored autoputa, općina Novi Grad. Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj parceli površine 1362 m2. Sastoji se od tri etaže, prizemlje + dva sprata. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor sa kancelarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 269,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko, ulica Ševulje, Zeničko- dobojski kanton. Predmetna nekretnina je pozicionirana u mirnom dijelu naselja u blizini džamije Rosulje i glavne saobraćajnice. Istoj se pristupa direktno sa ulice. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 408.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Kuća roh-bau Ilidža Osjek 470m2, okućnica 2.000m2, 6 soba, 399.000 KM ; Osjek .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 407.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Bulevar Meše Selimovića. ; Čengić Vila .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 395.128 KM, 49,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE” Nekretnine objavljuju prodaju stanova u novogradnji Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku A5 površine 49,23 m2 i dostupan je na 7 spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 114,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2023.,

www.indomio.ba

Na atraktivnoj lokaciji prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na dvije etaže uknjižene površine 114 m2 – korisne površine 130 m2, pozicioniran na trećem spratu u zgradi bez lifta u ulici Hamze Hume, Skenderija, općina Centar, Sarajevo. Stan ima visoke stropove, dvostranu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 395.000 KM, 79,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 394.000 KM, 72,00 m2 cca 5470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. ; Malta .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 393.822 KM, 110,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Bistrik, 393.700 KM, 88,00 m2 cca 4470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban dvoetažni stan površine 88 m2 pozicioniran na četvrtom spratu bez lifta, ulica Mehmeda Mujezinovića, Općina Stari Grad. ; Bistrik .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 393.300 KM, 57,00 m2 cca 6900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2025.,

www.indomio.ba

Benis d.o.o. Sarajevo predstavlja novi projekat na jednoj od trazenijih lokacija u gradu. Stambeni objekat u ul. Envera Colakovica br. 6 u Centru grada u naselju Mejtaš , projekat Residence Mejtaš. Objekat trenutno u izgradnji sa započetim radovima sredinom 2024-te godine te planiranim....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 827)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>