• GoHome Professional
novogradnja SARAJEVO - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • novogradnja SARAJEVO - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja SARAJEVO

  • Za upit "novogradnja sarajevo" pronađeno 460 nekretnina - prosječna cijena 3.200 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 270000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ili izdaje poslovni prostor u Vogosci - centar, novogradnja, ukupne povrsine 600 m2, s vlastitim parkingom i svom infrastrukturom, s odlicnim prilazom uz cestu i s 3 ulaza. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2021.,

asoglas.com

Poslovni prostor se nalazi u općini Novo Sarajevo, naselje Cengic vila. Atraktivan visenamjenski poslovni prostor sa portalima u novogradnji za iznajmljivanje površine 76m2. Poslovni prostor se sastoji iz jedne velike prostorij(mogucnost prilagodbe na dvije prema potrebama novog zakupca)....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, Na upit, 177,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT sa ponosom izdvaja iz svoje ponude luksuzan stan u novogradnji. Stan se nalazi u objektu GARDEN u ulici Put Mladih Muslimana, izgrađenom prije par godina. Stan po strukturi ima 5 soba, od čega je 4 spavaće, dnevna boravak te 2kupatila, kuhinja, trpezarije , sve ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 800,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental.ba s ponosom predstavlja unikatnu ponudu na sarajevskom tržištu. Prodajemo manju samostojeću zgradu u najužem centru Sarajeva. Objekat je izgrađen prije 10 godina, a sastoji se od poslovnog prostora u prizemlju, te 5 četverosobnih stanova površine od 120 m² do 130 m². Zgradi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 125 m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od dvije etaže i po strukturi je trosoban. Donja etaža se sastoji iz ulaznog hodnika, ogromnog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Gornja etaža se sastoji iz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Lužani, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u naselju Lužani Ilidza . Kuca se sastoji od 3 spata plus prizemlje , sastoji se od 6 spavaćih soba 6 kupatila dnevnog boravka i kuhinje i pola duluma dvorišta 500 kvadrata . Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Završena izgradnja novog moderno dizajniranog objekta „Vila Magnolia“ u Vrtovima Riverine Stambeni objekat „Vila Magnolia“ je dio stambene Faze 1A u sklopu kompleksa Vrtovi Riverine. Fazu 1A će sačinjavati ukupno sedam stambenih jedinica, od kojih je pet već izgrađeno, i to: Vila....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi na 600 m2 zemljista,ima garazu na pola kuce,na spratu je dnevni boravak,dvije sobe kuhinja kupatilo i ostava,na sledecem spratu ista kvadratura ne ispravljena. sve informacije na broj 0038267542163 -vlasnik u Budvi lokacija savrsena blizu centra grada,a odvojeno od....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan od 60 m2 + podrum u novosagrađenim zgradama u ul. Tome Mendeša. Nalazi se na drugom spratu, u zgradi ima i lift.č Stan je moderno uređen.. hrastov parket. Bitno je naglasiti da je porez na ovu nekretninu plaćen te da bi prilikom kupovine bilo potrebno platiti samo notarske troškove....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na dvije etaže na Bjelašnici, Babin do. Apartman je površine 57,96 m2 i nalazi se na IV spratu apartmanske zgrade sa lifom. Sastoji se od dvije etaže. Prva etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dječije sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

NOVOGRADNJA BREKA "PALLAZO" Predstavljamo prodaju luksuznih stanova, koja predstavlja sjajnu priliku za one koji žele investirati u savremeni, funkcionalni i luksuzno dizajnirani stambeni prostor u prestižnom naselju Breka. Moderni stambeni objekat smješten je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 59,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.10.2015. - završetak radova 1.12.2016. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 326.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, degažmana, dvije spavaće sobe i kupatila. Stan je u novogradnji BH BAU. Vanska stolarija je PVC, dok je unutrašnja drvena. Pod je kvalitetan bambusov parket i keramika. Ulazna vrata su blindirana. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 130,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov stan na Ilidzi (Pejton) , 130 m2, centralno grijanje, klimatiziran, na dvije etaze. Povoljno ! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 1300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stambeni dio: 2 stana po 90 m2 Izložbeni salon: 220 m2 Proizvodni pogon: 300 m2 Magacin: 430m2 Kongresna sala: 100m2 Kuhinja sa ostavom: 70 m2 Parking: za 10 auta Otvoreni skradišni prostor: 300m2 Asfaltni pristupni put cijelom dužinom objekta. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.9, površine 85,79 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad. Sastoji se....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 285.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila. Stan se nalazi u novogradnji BH-BAU, a dodatno je adaptiran 2021. godine. Pod je laminat i keramika. Vanjska stolarija je PVC sa vanjskim žaluzinama....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u novogradnji Avenija na Otoci, općina Novi Grad. Stan površine 66.55m2 čine dnevni boravak s trpezarijom, kuhinja, dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, ostava i lođa. Završni građevinski materijali....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 139,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u izgradnji. Poslovni prostori veličine od 15 - 155 m2. Početak radova 15.10.2015. - završetak radova 1.12.2016. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 92,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objabljuje prodaju trosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.6, površine 91,78 m2, nalazi se na prizemlju objekta, trosoban, orjentacije jug-istok. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašava prodaju stana u novogradnji u Sarajevu, općina Centar, naselje Šip, u ulici Dejzina Bikića Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S9-II, dvosoban, drugi sprat, projektovane površine 46,67m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom garažom koja je konektovana brzim liftovima sa ostatkom spratova. Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 66,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Logavina, Na upit, 97,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

stan je u potkrovlju sa širokim stepeništem i jedini je na spratu. osunčan, s pogledom na sve četiri strane svijeta, u strogom centru grada nedaleko od katedrale, stan je po rješenju 75 m kvadratnih ali je osamdesetih i devedesetih proširen za dodatnih 22 m kvadratna, postoji mogučnost....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 133,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju četverosobnog stana u Sarajevu u novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.18, površine 132,88 m2, nalazi se na drugom spratu objekta, trosoban, orjentacije jug-zapad.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 231.600 KM na 241.800 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 241.800 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 231.600 KM
01.04.2026 - 241.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je centralno gradsko po potrošnji. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 91,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je trosoban stan u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji izdvajamo iz....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, Na upit, 102,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.12.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u novogradnji, ulica Radnička, Općina Novo Sarajevo. ; Vraca .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 139,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Rezidencijalni objekt CITY GARDEN iznad Čobanije konceptualno spaja stambeni ambijent u jedinstvenu zelenu oazu mira, s veličanstvenim panoramskim pogledom na Sarajevo. Na šest etaža je smješten 39 rezidencijalnih apartmana, površine od 40 m2 do najvećeg od 177 m2, s vanjskim i unutrašnjim....