• GoHome Professional
nekretnine.ba - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine.ba - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine.ba

  • Za upit "nekretnine.ba" pronađeno 8 539 nekretnina - prosječna cijena 1.587 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 53000 KM
    • do 66000 KM (prosječna cijena)
    • do 79000 KM
    • do 663 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • klima
    • podrum
    • opremljen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 62.000 KM, 64,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vrlo lijep stan sa 64 m2.na lijepoj i mirnoj lokaciji u Sanskom Mostu u KULI 4.na cetvrtom spretu. Stan je namijesten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 990.000 KM, 99,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u suterenu ulice Alekse Šantića (Mile Budaka) broj 81, preko puta JP Vodovod RJ1. Stan je ukupne površine 99 m2, sa visokim stropovima, balkonom oko 10 m2 i podrumom. Posjeduje jedan glavni ustakljeni hodnik (svoj zasebni haustor) u kojem se nalaze dva posebna ulaza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 617.500 KM, 124,00 m2 cca 4980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stan u novogradnji na extra lokaciji Stan se nalazi u novom stambenom objektu u naselju Baščaršija, 2 minuta od sebilja. Stan je na drugom spratu stambene zgrade površine 123,5 m2. Stan je po strukturi petosoban, kompletno je opremljen novim namještajem i opremom....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u dobrom stanju nedaleko od centra grada 10 min hoda Uređena kuća sa objektom 26m dužine radionica garaža kotlovnica.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 114.500 KM, 27,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje jednosiposoban stan na Vracama iznad Policijske akademije u Dobojskoj ulici, općina Novo Sarajevo. Stan je pozicioniran na prvom spratu manje stambene jedinice (ukupno četiri stana). Sastoji se od ulazog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 47.000 KM, 33,00 m2 cca 1420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju u Gorazdu, naselje Vitkovici. Zgrada se nalazi pored bazena i Drine. Za sve informacije me kontaktirati na broj + 33 6 89 20 04 56 et iskljucivo preko Vibera ili Whatsapp-a Nekretnina posjeduje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 53,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan s galerijom na 3. spratu zgrade bez lifta na Dobrinji, ulica Trg Sabora Bosanskog. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija, spavaća soba i kupatilo. Iz....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Novosagradjena kuca na dvije etaze Nalazi se na putu Zavidovici-Maglaj,udaljena od glavnog puta cca 500 m a od grada cca 3,5 km,stara Ekonomija Svaka etaza ima zaseban ulaz. Centralno grijanje na cvrsto gorivo Novo namjestena sa modernim namjestajem i kuhinjom austrijske marke "Dann"....

 
 
 
  Zemljište, ODŽAK, 70.000 KM, 3750,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Zemljište u čoporu prodaja Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 36.000 KM, 72,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Donjem Dragaljevcu.Na placu se pored iste nalazi manja kuca, kompletno renovirana, dve garaze i radionica sa kanalom.Lepo mirno mesto, a veoma blizu magistrale Bijeljina -Brčko.U ponudi je i voćnjak pored kuće, star 8 godina( zasad dunje-kruške- preko 300 stabala).Asfaltni....

 
 
 
  Poslovni prostor, OLOVO, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, UVALA, 341.000 KM, 100,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Predivna kuca na udaljenosti do mora 150m. Cijena: 170000e Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, PRITOKA, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 80.000 KM, 190,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem nedavno adaptirana sve na njoj promjenjeno fasada prozori krov u ljepom i mirnom naselju blizu grada Sanskog -Mosta Nekretnina posjeduje Garaža Voda Struja Novogradnja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Zemljište, DRENOVA GLAVICA, 35.000 KM, 50000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste 50 duluma na oko 5km od Bosanske Krupe. Postoji podrum i ploca 8x4, moze dozvola i za jos jednu kucu. Dva izvora vode, potok, pogled na Unu. Vlasnik 1/1. Moze dogovor. +381644379004 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, KLADANJ, 64.000 KM, 64,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan 64m2.VIII sprat.Vlasništvo1/1.Zgrada“Osmica“ u centru grada(ima:lift,parking i podrumske prostorije) .Stan se nalazi na južnoj strani zgrade ,okrenut prema centru grada i osunčan tokom cijelog dana.Odličnog i funkcionalnog rasporeda prostorija.Adaptiran sa ugradbenom kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOKOLAC, 119.600 KM, 92,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem imanje na Ravnoj Romaniji sa kućom p+1, 92m2, kuća ima ugtrađeno centralno grijanje, 2 kupatila.Adaptacija izvršena 2013 godine. Poseban objekat je garaža 25m2, drvarnik i kolibica. Plac sadrži cca2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Najam, Stan, SARAJEVO, 940 KM, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Džidžikovac, u ulici Hadži-Idrizova. Stan je površine 84m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 800 KM, 100,00 m2 cca 8 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Telefonski priključak Namješten Parking Blindirana vrata Internet .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, MILJANOVCI, 300 KM, 25,00 m2 cca 12 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor 25m2 Pogodan za sve vrste djelatnosti ... Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Ostava .

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, SARAJEVO, 900 KM, 61,00 m2 cca 15 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

OPIS NEKRETNINE: Izdaje se lijepo osvjetljen, kompletno namješten, dvosoban stan površine 61 m2 smješten na petnaestom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, te dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na prostrani....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 1.845.000 KM, 205,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća u dupleksu 204 m2 – naselje Pobrđe 290,000 KM Duplexes, Kuća in Sime Pandurevića , Banja Luka, Pobrđe add to favorites 115 Porodična kuća u vertikalnom dupleksu , naselje Pobrđe, Inter-Pont d.o.o Banja Luka slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 145.000 KM, 140,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Apoteka na 2 etaze Plinsko etazno grijanje Mogucnost i kupovine poluklinike pored apoteke ( tad cijena u kompletu ide dole 15%) Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, GUMANCI, 5.000 KM, 5000,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste 5 duluma iznad Gornje Zenice . Na zemljistu je vocnjak,provedena struja i voda. Put je sumski. 5 duluma = 5000KM . Zemljiste je na 900m nadmorske visine. Selo Gumanci. Za detaljnije informacije obratiti se na telefon: 032/463-659 Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 152,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Bistrik u osnovi 76 m2, ukupne povrsine 152 m2. Nekretnina je uknjižena 1/1. Predmetna nekretnina je udaljena 10 min hodom do Principovog mosta. Lokacija nudi brojne pogodnosti kako za svakodnevne potrebe tako i za potencijalni najam. Nekretninu....

 
 
 
  Zemljište, JABLANICA, 45.000 KM, 900,00 m2 cca 50 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM ZEMLJIŠTE NA BLIDINJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI SKI LIFTA SA PRELIJEPIM POGLEDOM NA SKI LIFT. ZEMLJIŠTE SE NALAZI UZ GLAVNI PUT TOMISLAVGRAD JABLANICA. SVE DODATNE INFORMACIJE NA TELEFON 00387/63-406-401. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 
  Najam, Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 1.000 KM, 85,00 m2 cca 12 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental iznajmljuje luksuzan trosoban stan od 85m2 na Marijin Dvoru, u ulici Maršala Tita, na četvrtom katu austrougarske zgrade bez lifta.Riječ je o poznatom sarajevskom biseru arhitekture, zgradi Halidov dvor, sagrađene 1913. godine.A šta karakteristiše ovakve zgrade? Pa visoki stropovi.....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 104.000 KM, 65,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji izmedju Beby ski lifta i velikog ski lifta. 150m udaljenosti od hotela Sunce. Prilaz objektu sa vise strana, asfalt. Objekat se nalazi 10m udaljenosti of objekta TURM http://www.vlasic-bih.com/indexba.htm. objekat je izgradjen prije 2 godine....

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Zemljište, MALEŠIĆI, 8.000 KM, 3200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvije parceleod 3200 m2 i 2700 m2, idealno za formiranje voćnjaka u Malešićima, 3,5 km od centra Ilijaša.. asflatni put do na 100 m od parcela. Obje parcele imaju svoj put tako da ih je moguće kupiti odvojeno ili zajedno. Teren je blago naget.. Sve informacije na: 066 666 013 ili....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 72.000 KM, 780,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se parcela zemlje ukupne površine od 780m², nalazi se na mirnom i atraktivnom dijelu Ilidže te pruža idealnu priliku za izgradnju privatne kuće. Prilaz zemlji je asfaltiran te se u blizini nalazi osnovna škola kao i Internacionalni univerzitet u Sarajevu, Bingo, itd. Imanje....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 650.000 KM, 360,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Gradisci, tacnije Troseljii na nekoliko kilometara od jezera i poznatog lovista Bardaca, 8 km od granice sa Hrvatskom, i 10 km od aerodroma u Mahovljanima. Pogodno za uzgoj voca i povrca. Kuca je sagradjena u duplexu pa je pogodna za zivot i vise familija. Pored same....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.682 KM, 41,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 303.615 KM, 78,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan četverosoban stan u Centru Četverosoban stan površine 77,85m2.Nalazi se na 5 spratu stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemal Begova, opština Centar. Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 137.200 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u osnovi površine cca 40 m2 i nalazi se na parceli površine 720 m2. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, sobe, ostave i kupatila. Prisutna je sva infrastruktura, voda i kanalizacija. Grijanje je na drva. Prilaz kući je makadam, 20 m sa asfalta. ID CODE: #13047 Ervin Hadžiefendić....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Butmir, 152.000 KM, 1900,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Zemljiste u Butmiru 1900 m/2,moguce parcelisanje Kontakt:061/311-883 Nekretnina posjeduje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 828)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>