• GoHome Professional
namješten grijanje na plin do 200000 km do 3100 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten grijanje na plin do 200000 km do 3100 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin do 200000 km do 3100 km/m2 što veće 80 m2

  • Za upit "namješten grijanje na plin do 200000 km do 3100 km/m2 što veće 80 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.566 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 140.000 KM, 82,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je pogodan za strance, firme. U slučaju preuređenja, pogodan za ambulantu ili bilo koji drugi poslovni prostor. Useljiv bez ulaganja. Preuređivanje i renoviranje je po žeji kupca. Stan sadrži: kupatilo, wc, ostava, kuhinja, trpezarija, hodnik, tri sobe, podrum i dvorište. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 185.000 KM, 81,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smjšten na Marijin Dvoru, 4 minuta od poslovnog centra UNITIC. Vlasništvo 1/1 nalazi se u renoviranoj zgradi iz Austougarskog perioda. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem upravo kompletno renoviranu kucu na pocetku Bistrika (100 metara od trolejbuske okretnice). Kuca ima 3 sobe,kuhinju,veliki hodnik i prostranu kupaonicu. Upravo zavrsena fasada,novi plasticni prozori sa 4 komore, kupaonica,izolacija,okreceno, sredjeno. Odlicna lokacija,200....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 49.000 KM, 80,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan, naselje Mejtaš, ulic Tina Ujevića, opština Centar - Sarajevo. Stan je pozicioniran na visokom prizemlju stambene jedinice bez lifta (Austro - Ugarska gradnja). Uknjižena kvadratura iznosi 80m2, a stvarna kvadratura kojom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 144.000 KM, 74,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 10km od centra Sarajeva. U blizini je škola,benzinska pumpa i stajalište buseva. Mirno okruženje. Za sve informacije nazovite 00385989132851 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 140.000 KM, 74,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namješten stan Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni