• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 do 4800 KM/ - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 do 4800 KM/ - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 do 4800 KM/m2

  • Za upit "stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 do 4800 km/m2" pronađeno 136 nekretnina - prosječna cijena 3.494 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 KM
    • do 350000 KM (prosječna cijena)
    • do 420000 KM
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • renoviran
    • klima
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 73,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3-soban stan sa garažom u jednoj od najljepših ulica Starog grada, u ravnom i mirnom dijelu u blizini Inat kuće, Vijećnice, Baščaršije, Stan se nalazi na 1-spratu manje stambene zgrade, građene 60-tih godina, čvrste gradnje sa AB skeletnim sistemom i zidovima od cigle.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 60,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se lijep, funkcionalan, trosoban stan, na odličnoj lokaciji, u blizini OHR-a, u ulici Emerika Bluma, na Kovačićima, u lijepoj stambenoj zoni izgrađenoj većim dijelom objektima niže spratnosti, iz različitih vremenskih perioda. Mikrolokacija veoma atraktivna,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 247.000 KM, 52,00 m2 cca 4750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju su dva luksuzna apartmana u novogradnji na Jahorini u površinama od 52.05 m² i 45 m². Prvi apartman je površine 52.05 m² a strukuru čine hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja sa trezarijom i dva balkona (oba balkona su zastakljena). Apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 690000 km do 70 m2 do 4800 km/m2'
262.000 KM
239.912 KM
361.900 KM
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 195.804 KM, 42,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Vojvode Radomira Putnika. Stan je površine 41,78m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 180.000 KM, 38,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 159.000 KM, 34,00 m2 cca 4680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 175.500 KM na 180.500 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 180.500 KM, 39,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2024 - 135.000 KM
17.08.2024 - 155.000 KM
29.03.2025 - 175.500 KM
26.03.2026 - 180.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 240.000 KM, 52,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.000 KM, 64,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan uknjižene površine 64 m², smješten na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Dr. Fetaha Bećirbegovića, u mirnom i uređenom dijelu naselja Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, hodnika, spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 325.000 KM na 299.000 KM dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 299.000 KM, 65,00 m2 cca 4600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 325.000 KM
07.03.2026 - 299.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 294.800 KM, 65,00 m2 cca 4540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 299.000 KM, 66,00 m2 cca 4530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 365.000 KM, 75,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.indomio.ba

BNpro nekretnine prodaje dvosoban stan u samom centru Sarajeva, u ulici Logavina. Stan se prostire na 75m2 i sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka, trpezarije, wc, spavaće sobe i hodnika. Stan ima predobru lokaciju, idealno za osobe koje vole blizinu grada, udaljen je samo 2 minute....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Otes, 238.000 KM, 53,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 165.000 KM, 34,00 m2 cca 4850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 274.899 KM, 63,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.11.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju TIBRA Stan se nalazi u ulici Stupska u zgradi izgrađenoj 2015 godine. Stan se nalazi na V spratu i po strukturi je dvosoban ukupne površine 63 m2. Stan je veoma komforan i prostran. Ulaskom u stan je hodnik iz kojeg je na lijevo niz hodnik spavaća....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 253.880 KM, 57,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.05.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 249.000 KM, 56,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 74,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

P R O D A T O !!! Prodaje se moderan, veoma lijep, renoviran stan, u Prvomajskoj ulici, u zgradi građenoj 70-tih godina, na 1 spratu. Lokacija, tiha, mirna, sa dosta zelenila, u blizini svih važnih javnih ustanova, vrtića, škole, ambulante, Doma zdravlja, Polcijske stanice, raznih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor ukupne površine 22m2 na Ilidži u ulici Emira Bogunića Čarlija. Poslovni prostor se sastoji od poslovne prostorije 19.28m, predprostora površine 1.35m i WC-a površine 1.35m2 sa velikim izlogom. Nekretnina se nalazi u samom centru Ilidže, u nizu od više poslovnih....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 298.890 KM, 70,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom i balkonom/lođa, hodnika, kupatila, toaleta i ostave. Nalazi se na šestom spratu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.893 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 285.000 KM, 66,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 160.000 KM, 38,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, jednoiposoban stan površine 38 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 185.000 KM, 43,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 230.000 KM, 55,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.indomio.ba

Predivan Stan sa Pogledom na Grbavicu Ponosno vam predstavljamo ovaj izvanredan stan na Grbavici, smješten u mirnom delu grada na Topal Osman Paše br.3. Ovaj stan nudi izuzetno udoban i praktičan način života, koji će zadovoljiti sve vaše potrebe. Osnovne informacije: Površina stana:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 215.000 KM, 44,00 m2 cca 4890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 175.000 KM, 42,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednostrano orjentisan, dvosoban stan površine 42,15 m² sa namještajem. Isti je pozicioniran na I spratu u zgradi sa liftom, gradnja 2010. godine, u ulici Ive Andrića, Lukavica , Istočno Sarajevo. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, kupatila, ostave, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 269.900 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 170.000 KM, 40,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 275.000 KM, 56,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2024.,

www.indomio.ba

Welcome Home - Prodaja - Kovačići - 56m2 Tražite stan u samom srcu Sarajeva? Na prijelijepoj lokaciji, sklonjen od gradske vreve, a na 5 minuta od SCC-a, smjestio se stan od 56m2 u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se nalazi na trećem od ukupno pet spratova. Uknjižena površina stana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 220.000 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep i uredan stan površine 54m2 sa GARAŽOM u sarajevskom naselju Bistrik. Vlasništvo je 1/1 Nalazi se u strogom centru Sarajeva pored ambasade Republike Češke i sarajevske žičare. Sastoji se od : hodnika, velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, zasebnom trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 77,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 269.999 KM, 65,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 279.000 KM, 69,00 m2 cca 4040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2025.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju trosoban stan od 69m2, smješten u prizemlju stambene zgrade u ulici Muhameda Hadžijahića na Koševskom Brdu. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 280.000 KM, 70,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.indomio.ba

Na području urbane gradske zone traži se više 2-sobnih, 2 i 1/2-sobnih, 3-sobnih stanova, starije i novije gradnje. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 191.000 KM, 48,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.09.2023.,

www.indomio.ba

Napredan i elegantan apartman u srcu planinskog raja – Bjelašnica! Lokacija: Bjelašnica, SMUK kompleks Tip nekretnine: Apartman Orijentacija: Jednostrana (Jug-Istok) Spavaće sobe: 1 Površina: 47,75 kvadratnih metara Cijena: 191.000 KM Opis: Ponosno vam predstavljamo ovaj prekrasan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 75,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 75,42 m², pozicioniran na VP stambene zgrade sa III sprata, u ulici Rudi Alvađa, naselje Dobrinja C5, općina Novi Grad, Sarajevo. Predmetna sastoji se od: ulaznog hodnika, toaleta, kupatila, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, ostave i kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 288.600 KM, 74,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se lijep, komotan, trosoban stan, na 4 spratu četverospratnice, na odličnoj lokaciji, u ravnom dijelu grada, u blizini Trga heroja u Hrasnom. Zgrada redovno dobro održavana, očuvana; nanovo propisno rađen krov iza rata, nema kvarova, ili bilo kakvih nedostataka.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 136)

<< <1 2 3 4> >>