• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 660000 km adaptiran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 660000 km adaptiran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 660000 km adaptiran

  • Za upit "stanovi sarajevo do 660000 km adaptiran" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.764 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 620000 KM (malo jeftiniji)
    • 690000 KM (malo skuplji)
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • namješten
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 548.800 KM, 78,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78,24m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom, a koja ima ukupno VI spratova. Po strukturi stan je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne velike spavaće sobe, dvije manje spavaće sobe, balkona i kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 525.020 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila.Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan čini....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ciglane, 525.000 KM, 75,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2025.,

www.area.ba

Prodaje se adaptiran trosoban stan na Ciglanama ukupne površine 75m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka sa prelijepim pogledom, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, predsoblja, garderobera i kupatila. Dvostrana orijentacija stana istok-zapad, što ovaj stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 660000 km adaptiran'
417.000 KM
395.000 KM
360.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 480.019 KM, 96,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju Ilidža Stan se nalazi u ulici Butmirska cesta nedaleko od hotele Hills.Stan je u manjem stambenom objektu i nalazi se na prvom spratu, po strukturi je petosoban ukupne površine 96 m2. Cijeli stan je veoma kvalitetno adaptiran i opremljen prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 270.000 KM, 83,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orjentisan trosoban stan površine 83 m²- korisne površine 95 m2, pozicioniran na I spratu u zgradi bez lifta, u ulici Trg Oteškog bataljona, naselje Otes, općina Ilidža. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, WC-a, ostava, 2 spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 129.900 KM, 80,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Agencija Luxuri & Partneri izdvaja iz ponude kvalitetno adaptiran stan na Alipasinom Polju u C-fazi : Stan se nalazi na 9.spratu nebodera u naselju Alipasino Polje , opstina Novi Grad . Neboderi se nalaze u naselju koje je planski radjeno prije rata i samim tim ima lijep prilaz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)