• GoHome Professional
stanovi sarajevo do 580000 km do 70 m2 lođa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi sarajevo do 580000 km do 70 m2 lođa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sarajevo do 580000 km do 70 m2 lođa

  • Za upit "stanovi sarajevo do 580000 km do 70 m2 lođa" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.303 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 550000 KM (malo jeftiniji)
    • 600000 KM (malo skuplji)
    • do 4300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
    • klima
    • 1.sprat
    • bazen
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 299.027 KM, 70,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom i balkonom/lođa, hodnika, kupatila, toaleta i ostave. Nalazi se na šestom spratu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 179.500 KM, 69,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvoiposoban stan u naselju Dobrinja IV, ulica Petra Tiješića , ukupne površine 69m na 3 spratu petokatnice. Sastoji se od kuhinje sa izlaskom na lođu , trpezarije, dnevnog boravka sa izlaskom na balkon, 1 veće spavaće sobe i 1 manje spavaće sobe ,kupatilo sa WC . Stan je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sarajevo do 580000 km do 70 m2 lođa'
275.025 KM
180.000 KM
230.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 355.032 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 270.024 KM, 55,00 m2 cca 4910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

Prodajemo dvosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradici na Šipu.Riječ je o stanu koji s lođom ima 55 kvadrata. Nalazi se na mansardi/trećem spratu. Trostrano je orijentiran i izuzetno svijetao, a čine ga ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s komfornom kuhinjom s trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 73,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se 3-soban stan sa garažom u jednoj od najljepših ulica Starog grada, u ravnom i mirnom dijelu u blizini Inat kuće, Vijećnice, Baščaršije, Stan se nalazi na 1-spratu manje stambene zgrade, građene 60-tih godina, čvrste gradnje sa AB skeletnim sistemom i zidovima od cigle.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 175.000 KM, 48,00 m2 cca 3650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2024.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se lijep, funkcionalan, dobro pozicioniran stan, smješten na 8 spratu dobro održavane zgrade sa dva lifta na Alipašinom polju "A" faza, u ulici Ante Babića. Lokacija veoma dobra, blizina glavne pješačke zone sa mnoštvom sadržaja, trgovina, servisa,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 288.600 KM, 74,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2024.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! Prodaje se lijep, komotan, trosoban stan, na 4 spratu četverospratnice, na odličnoj lokaciji, u ravnom dijelu grada, u blizini Trga heroja u Hrasnom. Zgrada redovno dobro održavana, očuvana; nanovo propisno rađen krov iza rata, nema kvarova, ili bilo kakvih nedostataka.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 195.804 KM, 42,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednoiposoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica, u ulici Vojvode Radomira Putnika. Stan je površine 41,78m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)