LUKSUZNA VILA S KUĆICOM BLIZU MORA
internetoglasi.hr
Za upit "stanovi sarajevo balkon što veće zadnjih 7 dana do 500000 km" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 4.228 KM/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 288.982 KM na 287.504 KM
dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 288.982 KM
16.05.2026 - 287.504 KM
Jučer,
www.indomio.ba
Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....
10.05.2026.,
www.nn-nekretnine.ba
NN Nekretnine prodaje renoviran stan na odličnoj lokaciji – naselje Koševsko Brdo. Ova lokacija je poznata po ugodnom okruženju, obilju zelenila i dobroj povezanosti sa svim dijelovima grada, što je čini idealnom kako za porodični život, tako i za investiciju. ; Kratki opis: Prodaje....
internetoglasi.hr