• GoHome Professional
stan u sarajevu najam barem 58 m2 do 1700 km pala - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u sarajevu najam barem 58 m2 do 1700 km pala - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u sarajevu najam barem 58 m2 do 1700 km pala cijena što skuplje

  • Za upit "stan u sarajevu najam barem 58 m2 do 1700 km pala cijena što skuplje" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 15 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 1600 KM (malo jeftiniji)
    • 1700 KM (malo skuplji)
    • do 14 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 1.950 KM na 1.650 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.650 KM, 66,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 0 KM
22.12.2025 - 1.950 KM
27.02.2026 - 1.650 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 1.900 KM na 1.600 KM dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Centar, 1.600 KM, 96,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 1.900 KM
20.03.2026 - 1.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 1.350 KM na 1.250 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Skenderija, 1.250 KM, 74,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 1.350 KM
05.03.2026 - 1.250 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2025.,

www.imobilia.ba

NAJAM, STAN SA JEDNOM SPAVAĆOM, GARAŽA, SKENDERIJA,SARAJEVO ; Garaza Grijanje plinsko Internet NAJAM, STAN SA JEDNOM SPAVAĆOM, GARAŽA, SKENDERIJA,SARAJEVO.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u sarajevu najam barem 58 m2 do 1700 km pala cijena što skuplje'
850 KM
800 KM
750 KM
 
-8%

Promjena cijene sa 1.200 KM na 1.100 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Centar, 1.100 KM, 83,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 1.200 KM
10.04.2026 - 1.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 800 KM na 700 KM dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 700 KM, 56,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 800 KM
23.04.2026 - 700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2026.,

www.indomio.ba

Izdaje se dvostrano orijentisan dvosoban stan površine 56 m², smješten u ulici Olimpijska, naselje Mojmilo, općina Novi Grad, Sarajevo. Stan je pozicioniran na 5. spratu stambene zgrade s liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija i ugodnim ambijentom za svakodnevni....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)