• GoHome Professional
sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana parking do 3100 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana parking do 3100 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana parking do 310000 km 60 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana parking do 310000 km 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 290000 KM (malo jeftiniji)
    • 320000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 195.000 KM, 60,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan od 60 m² smješten na drugom spratu. Stan sadrži zatvoreni balkon površine 3 m², kao i ostavu u podrumu. Grijanje je centralno, a stan je topao i osunčan s puno prirodnog svjetla. Ispred zgrade nalazi se javni parking. Stan je odlično lociran – u blizini su škole, vrtić i park,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 60,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor - kafic, 60 m2, potpuno opremljen, cen. grijanje, extra polozaj i lokacija, uknjizen, Sarajevo - Dobrinja 2, ul. Bul. bran. Dobrinje, kon.tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 185.000 KM, 61,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.900 KM, 59,00 m2 cca 3050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stambeni objekat sa zemljištem u naselju Orgahov brijeg, općina Vogošća. Lokacija je udaljena 10ak minuta vožnje od Ciglana i Druge gimnazije, te može biti vaš novi dom van gradske buke i vreve ili pak kutak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine parking do 310000 km 60 m2 (82)
  • sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana parking do 310000 km (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)