• GoHome Professional
sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 500000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 500000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 500000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 500000 km" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 5.381 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 470000 KM (malo jeftiniji)
    • 520000 KM (malo skuplji)
    • do 5800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • renoviran
    • namješten
    • okućnica
    • balkon
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 500000 km'
420.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 443.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje renoviran stan na odličnoj lokaciji – naselje Koševsko Brdo. Ova lokacija je poznata po ugodnom okruženju, obilju zelenila i dobroj povezanosti sa svim dijelovima grada, što je čini idealnom kako za porodični život, tako i za investiciju. ; Kratki opis: Prodaje....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 388.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Zemljište ima pristup asfaltiranom cestom do samog placa. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 371.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Zakažite obilazak naših jedinstvenih nekretnina. ; Buća Potok .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Blažuj, 195.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Zemljište je uz asvaltiranu saobračajnicu, na blagoj uzvisini sa odličnim pogledom. Na zemljištu senalazila vikendica, bespravni objekat, struja, voda, kanalizacija su blizu placa. Plac je komplet ograđen sa tačno utvrđenim granicama. U samom okruženju zemljišta nalazi se par vikendica,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 183.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Urijan Dedina, Cicin Han, Sarajevo, Marijin Dvor, Centar Municipality, City of Sarajevo, Sarajevo Canton, Federation of Bosnia and Herzegovina, 71144, Bosnia and Herzegovina ; Marijin Dvor .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 142.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Mahmutovac ; Mahmutovac .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)