• GoHome Professional
sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 420000 km št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 420000 km št - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 420000 km što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 420000 km što veće" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 5.009 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 4200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 370.000 KM, 130,00 m2 cca 2850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća s poslovnim prostorom – Bjelave, Općina Centar, Sarajevo Prodaje se kuća austrougarskog stila, spratnosti Pr + S + Pk, uknjižene tlocrtne površine 50 m², smještena uz glavnu saobraćajnicu u naselju Bjelave, jednoj od najtraženijih lokacija u općini Centar. Nekretninu....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine zadnjih 7 dana do 420000 km što veće'
185.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 288.893 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Stari Grad, 388.100 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Zemljište ima pristup asfaltiranom cestom do samog placa. .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Buća Potok, 371.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Zakažite obilazak naših jedinstvenih nekretnina. ; Buća Potok .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 351.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa garažom u Sarajevu, opština Ilidža, naselje Stup, u ulici Stupska. ; Stup .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 178.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Lukavica u ulici Muhameda i Vladimira Mehmedbašića, novogradnja Nova Dobrinja. ; Lukavica .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 168.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na Palama, ulica Kalovita Brda. .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 152.500 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju garsonjeru u Sarajevu, općina Novi Grad u ulici Alibega Firdusa. .