• GoHome Professional
sarajevo nekretnine najnovije renoviran do 580000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine najnovije renoviran do 580000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine najnovije renoviran do 580000 km što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine najnovije renoviran do 580000 km što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 550000 KM (malo jeftiniji)
    • 600000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 22,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi za prodaju višenamjenski poslovni prostor pozicioniran na odličnoj lokacij uz saobraćajnicu Adija Mulabegovića, Novi Grad. Površina 21.5 plus galerija total 28.5 Višenamjenski i renoviran Jedna veća prostorija Galerija povezana stepeništem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 114.500 KM, 27,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje jednosiposoban stan na Vracama iznad Policijske akademije u Dobojskoj ulici, općina Novo Sarajevo. Stan je pozicioniran na prvom spratu manje stambene jedinice (ukupno četiri stana). Sastoji se od ulazog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 29,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba - Sarajevo objavljuje priliku za kupovinom garsonjere od 29 kvadrata u naselju Svrakino Selo, ulica Prvomajska a neposredno u blizi policijske uprave Novi Grad i osnovne skole te u blizini trolejbuske linije. Ova nekretnina se nalazi na klasicnom....