• GoHome Professional
sarajevo nekretnine najnovije renoviran što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine najnovije renoviran što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine najnovije renoviran što manje 90 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine najnovije renoviran što manje 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 82,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan pozicioniran na 1. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban dvoetažni stan pozicioniran na zadnjem spratu četverospratnice, ulica Radnička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Ulaznu etažu čine hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 83,00 m2 cca 4520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u Centru, Ul.Maršala Tita. Površinu 83 m2 čine veliki dnevni boravak s funkcionalnim kaminom, dvije spavaće sobe (od kojih jedna s vlastitim kupatilom), kuhinja, dodatno kupatilo i toalet. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 83,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na dnu Odobašine ulice, odmah preko puta vrtića Šareni voz, u urednoj trokatnici čvrste gradnje prodajemo djelimično renoviran troiposoban stan. Riječ je o izuzetno šarmantnoj i svijetloj porodičnoj nekretnini. Vrata vas uvode u hodnički prostor. Lijevo je centralni dio stana, dvostrana....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 83 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz četiri prostorije, dva kupatila i toaleta. Vanjskla stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje u stanu je etažno plinsko, posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 67.000 KM, 84,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu. Stan se nalazi na prvom spratu u trospratnoj kući. Stan je renoviran i trenutno nije naseljen. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 175.000 KM, 85,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u Centru grada, 80m2, renoviran, 3 sobe, kuhinja, kupatilo, balkon, I sprat Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 762.440 KM, 85,00 m2 cca 8970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85,5m2 + 2 lođe i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu, degažmana, dvije spavaće sobe (jedna spavaća soba je sa izlazom na drugu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 55.000 KM, 85,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu - Kosevsko brdo ul.Antuna Hangija. 85m2 u zgradi na 3 spratu,suncan,novija gradnja,renoviran.etazno grijanje plin i struja.nova stolarija,keramika,mokri cvorovi,lijep pogled,.sastoji se od 3 sobe,kuhinje,trpezarije,hodnika,kupatilo sa wc +posebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 425.000 KM, 85,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju četverosobnog stana u najljepšem dijelu sarajevskog centra na Mejtašu, ul. Mehmed-paše Sokolovića. Pomenuta ulica je u neposrednoj blizini Olimpijskog muzeja, u samoj žiži gradskog dešavanja. Bogat sadržaj u "walking....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine renoviran što manje 90 m2 (50)
  • sarajevo nekretnine najnovije renoviran što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)