• GoHome Professional
sarajevo nekretnine najnovije podrum parking do 34 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine najnovije podrum parking do 34 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine najnovije podrum parking do 340000 KM

  • Za upit "sarajevo nekretnine najnovije podrum parking do 340000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 320000 KM (malo jeftiniji)
    • 350000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 130,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 130m2 kod BBI centra sa obezbjeđenim parking mjestom za više automobila (rampa). Površina stana je 130m2, sastoji se od: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, veliko kupatilo, garderober, hodnik, trpezarija, kuhinja. Opremljen je američkim plakarima, jacuzziem, klimatizovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 309.890 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju sa garažom na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 81,55m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na trećem....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine podrum parking do 340000 km (198)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)