• GoHome Professional
sarajevo nekretnine najnovije do 100000 km što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine najnovije do 100000 km što man - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine najnovije do 100000 km što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine najnovije do 100000 km što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 95000 KM (malo jeftiniji)
    • 100000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Garaža, SARAJEVO, Novi Grad, 25.000 KM, 10,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2025.,

asoglas.com

Buy Caluanie Muelear Oxidize – 100% Guaranteed from Chemical Depot LLC (USA) Looking for a trusted supplier of Caluanie Muelear Oxidize? At Chemical Depot LLC, we are proud to be one of the most reliable and legitimate Caluanie suppliers in the United States, offering 100% genuine....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 88.000 KM, 11,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prodaje se garaža dimenzija 5 m x 2,30 m. Lokacija: Aerodromsko naselje, ul. Šefika Dorića 16, Sarajevo, Telefon: 065 721 118; 057 444 513 .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 11.000 KM, 11,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Odlično očuvanu garažu Na Grbavici u Šopingu prodajem.Cijena 11.000,00 KM Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Koševo, 10.000 KM, 11,00 m2 cca 910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2023. - 10.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

zidani objekat,bivši poslovni prostor,rađena dotava brze hrane.objekat je sav u ploćicama i ima razvedenu struju.garaža je velika11m2 + 11m2 prilaza.papiri spremni za notara.mob 061 386 709 i 062 454381. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 42.000 KM, 12,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja GARAŽU u ulici Nedima Filipovića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Prodaje se garaža površine 12 m2. Dimenzije garaže su 5,10 x 2,36 x 2,20 (dužina, širina, visina). Cijena garaže 23.500KM. Za sve....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, Grbavica, 40.000 KM, 13,00 m2 cca 3080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se garaža površine 13m2 u ulici Hamdije Ćemerlića, naselje Grbavica. Nalazi se u nizu garaža pozicioniranih u neposrednoj blizini restorana Paper moon. Obzirom na nedostatak adekvatnog parking prostora i sve veći broj automobila na našim cestama, posjedovanje garaže uveliko....

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 14.300 KM, 13,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Garaza, 13 m2, na prodaju. Garaza se nalazi na Ilidzi, naselje Pejton. Cjena po kvadratnom metru je 1100KM, ukupno 14300KM. Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Garaža, SARAJEVO, 16.000 KM, 15,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.200 KM, 20,00 m2 cca 4410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 20 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Pod je keramika. Ulazna vrata su željezna. Grijanje je na struju. Prostor je pogodan za više namjena (kancelarije, frizerski salon, kozmetički salon, skladište). Ispred prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 20,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kiosk je sagrađen u 11 mjesecu 2014 godine. Vanjski sloj je od aluminija koji je obložen sa 10 cm staklene vune u svrhu izolacije. Krov su radili krovopokrivaći s odgovarajućim limom, ispod kojeg također se nalazi 10 cm staklene vune. Interijer je ručni rad lokalnog stolara tj interijer....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 100000 km što manje (563)
  • sarajevo nekretnine najnovije što manje (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)