• GoHome Professional
sarajevo nekretnine moderan do 80 m2 do 440000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine moderan do 80 m2 do 440000 km - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine moderan do 80 m2 do 440000 km što manje balkon

  • Za upit "sarajevo nekretnine moderan do 80 m2 do 440000 km što manje balkon" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.060 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 410000 KM (malo jeftiniji)
    • 460000 KM (malo skuplji)
    • do 4300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 68.500 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja garsonjeru u Istočnom Sarajevu Prodaje se garsonjera površine 36m2, na četvrtom spratu stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Radomira Putnika, naselje Lukavica, Istočno Sarajevo.Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine moderan do 80 m2 do 440000 km što manje balkon'
320.000 KM
380.000 KM
395.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 177.000 KM, 59,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2022.,

www.indomio.ba

NOVI MODERNO DIZAJNIRANI STANOVI - SARAJEVO, Vrtovi Riverine Pored uspješno realizovanih projekata u naselju Vrtovi Riverine, započeta je izgradnja novog moderno dizajniranog objekta, Vila Magnolia. Objekat će se sastojati od 61 stambene jedinice (cca 35-77m2), a planirani završetak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 340.000 KM, 61,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderno renoviran dvosoban stan na drugom spratu zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Orijentacija stana je ISTOK. Površinu stana 61m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 71,00 m2 cca 6340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala trosoban stan u ulici Sutjeska, općina Centar koji odlično spaja moderan i retro stil. Stan površine 71m2 nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 346.500 KM, 77,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski penthouse apartman sa dvije spavaće sobe u uknjiženom, useljivom novoizgrađenom objektu na olimpijskoj ljepotici Bjelašnici. Apartman površine 77m2 se sastoji od dvije etaže. Prvu etažu čine dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 331.100 KM, 77,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 459.971 KM na 457.619 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 457.619 KM, 79,00 m2 cca 5790 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2025 - 460.206 KM
27.04.2025 - 461.805 KM
28.04.2025 - 460.371 KM
29.04.2025 - 459.289 KM
30.04.2025 - 459.736 KM
01.05.2025 - 460.418 KM
02.05.2025 - 460.112 KM
03.05.2025 - 460.371 KM
04.05.2025 - 459.877 KM
06.05.2025 - 459.430 KM
07.05.2025 - 460.018 KM
08.05.2025 - 459.900 KM
09.05.2025 - 459.712 KM
10.05.2025 - 458.066 KM
11.05.2025 - 460.135 KM
13.05.2025 - 460.018 KM
15.05.2025 - 460.112 KM
16.05.2025 - 459.054 KM
17.05.2025 - 459.783 KM
18.05.2025 - 459.971 KM
20.05.2025 - 459.806 KM
22.05.2025 - 459.524 KM
23.05.2025 - 460.088 KM
24.05.2025 - 460.488 KM
25.05.2025 - 460.065 KM
27.05.2025 - 459.712 KM
28.05.2025 - 460.065 KM
30.05.2025 - 458.419 KM
31.05.2025 - 460.159 KM
01.06.2025 - 460.535 KM
03.06.2025 - 459.853 KM
04.06.2025 - 459.900 KM
05.06.2025 - 460.112 KM
11.06.2025 - 460.253 KM
12.06.2025 - 459.736 KM
13.06.2025 - 459.618 KM
14.06.2025 - 460.183 KM
15.06.2025 - 459.994 KM
17.06.2025 - 461.782 KM
18.06.2025 - 459.595 KM
19.06.2025 - 460.112 KM
20.06.2025 - 459.877 KM
21.06.2025 - 459.924 KM
22.06.2025 - 459.877 KM
24.06.2025 - 459.712 KM
25.06.2025 - 460.088 KM
26.06.2025 - 459.853 KM
27.06.2025 - 459.924 KM
28.06.2025 - 461.053 KM
29.06.2025 - 459.853 KM
01.07.2025 - 460.112 KM
02.07.2025 - 459.900 KM
04.07.2025 - 459.736 KM
06.07.2025 - 460.018 KM
09.07.2025 - 459.548 KM
11.07.2025 - 459.712 KM
12.07.2025 - 459.877 KM