• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće parking

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće parking" pronađeno 365 nekretnina - prosječna cijena 3.042 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 KM
    • do 230000 KM (prosječna cijena)
    • do 280000 KM
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 115.211 KM, 55,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekti su smjesteni na lokalitetu Buca Potoka neposredno uz saobracajnicu ulica:Drinska sa jedne strane i ulice:Adema Buce sa druge strane. Stambeno poslovni kompleks je udaljen: -cca 150m od tramvajske stanice. -cca 150 metara od trznice. -cca 20m od trolejbuske stanice. -cca 50m....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 195.250 KM, 55,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Zgrad Saray se nlazi na Stupu opstina Ilidza. Zgrada se nalazi na 100 metara od trmavajske i autobuske stanice.Zgrada je pozicionirana na dobrom mjestu blizu aedoma i stupske petlje..Gradena je od kvalitetnih materijala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude nekretnina u izgradnji za prodaju najavljuje i izdvaja poslovni prostor na TOP lokaciji Općina Novo Sarajevo, Ulica Grbavička i Derviša Numića. Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji ulica Grbavička i Derviša....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja Marigona Sun & Snow apartmane u izgradnji za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo” Sa ponosom vam predstavljamo Marigona Snow zgradu i 31 apartman za prodaju, Apartmani za sva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalaze u strogom centru Sarajeva, luksuzno opremljeni skupocijenim praketom iz Italije, bravarijom koja se satsoji od kombinacije drveta s unutrašnje i aluminijuma s vanjske strane, alarmom Sikra security, liftom, klima uređajima… itd. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.04.2016. - završetak radova 01.07.2017. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 e-mail: akvamontmerc@windowslive.com veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u izgradnji. Početak radova 15.10.2015. - završetak radova 1.12.2016. Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović 065/666-343 veb stranica: www.akvamontmerc.com Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 159.000 KM, 54,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nekorišten nov stan u novogradnji, ulica Dečanska, Istočno Sarajevo. Nekretnina površine 54m2 koja se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, balkona, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Smješten na lokalitetu poznatog sarajevskog izletišta Brus, udaljen je 70 metara od centralnog parkinga, kao i u neposrednoj blizini svih drugih sportsko-zabavnih sadržaja koje nudi Trebević tokom svih 365 dana u godini. Naš Trebević Residence vam na nadmorskoj visini od 1150 metara....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Zgrada kantonalnog stambenog fonda. Stan je u raw-bau fazi, i to visoki raw-bau. Mogućnost odabira stana u zgradi. Zgrada useljiva u aprilu 2011. Za sve informacije kontakt u prilogu. Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaja stanova na lokaciji StupCentar popularne kvadrature od 38-78m2 po cijeni od 1500 do 1750 KM/m2 - NOVOGRADNJA. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 295.000 KM, 53,00 m2 cca 5570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 53 m² na atraktivnoj lokaciji u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novo Sarajevo. Stanse nalazi na 1. spratu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka te kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa ostavom, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, spavaće sobe sa gardaroberom , velikog balkona na koji se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Ovaj stambeno-apartmanski objekat je smješten na lokalitetu poznatog sarajevskog izletišta Brus, udaljen je 70 metara od centralnog parkinga, kao i u neposrednoj blizini svih drugih sportsko-zabavnih sadržaja koje nudi Trebević tokom svih 365 dana u godini. Naš Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Presladak, suncan, nov stan. Na idealnom, drugom spratu. 54 m2,. Nov stan! Informacije na telefon 061 486 190. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 508.418 KM, 52,00 m2 cca 9780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 3.C, projektovane površine 52,50 m2, sprat 1, trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, uredni papiri, koji se nalazi u Sarajevo - Novi Grad u naselju Alipašinu polju, Trg Zavnoja 29. Stan se sastoji od dnevnoga boravka, spavaće sobe, trepezarije, hodnika, kupaonice, kuhinje, balkona i podrumske prostorije. Stan se nalazi i solidnom stanju. POSEBAN SAT....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 554.484 KM, 52,00 m2 cca 10660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine objavljuju prodaju dvosobnog apartmana u hotelsko – apartmanskom kompleksu „Snježna dolina“ na Jahorini. Planinski ugođaj i ambijent smješten na 1595m nadmorske visine, gdje netaknuta priroda dominira. Jahorina-olimpijska ljepotica i naselje Obućina bare u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u izgradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan, garaža i ostava! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.422 KM, 52,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude nekretnina u izgradnji za prodaju najavljuje i izdvaja dvosoban stan na TOP lokaciji Općina Novo Sarajevo, Ulica Grbavička i Derviša Numića. Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji ulica Grbavička i Derviša....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji u stambeno-poslovnom objektu Sarajevo Waves 3 unutar prestižnog Sarajevo Waves kompleksa. Sarajevo Waves 3 donosi novi nivo luksuza i funkcionalnosti, s visokim standardima gradnje i modernim dizajnom. Ovaj stambeno-poslovni objekat obuhvata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.530 KM, 51,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Otkrijte savršen spoj luksuza i udobnosti u Trebević Residence Premium - objektu u izgradnji. Naša druga apartmanska zgrada na lokaciji Brus, Trebević. Opština Istočni Stari Grad. 1150 metara nadmorska visina, a na 15 minuta vožnje od centra grada te 20 minuta od Jahorine. Detalji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Prodaja stanova na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do kraja 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz iz ulice Derviša Numića. U prizemoj....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa spavaćom sobom u Makarskoj, naselje Glavica. Stan u centru Makarske sa vanjskim parking. mjestom, naselje Glavica. Ukupna površina stana B1 sa vanjskim parking mjestom P7 je 54,18 m2, a površina samo stana je 51,68 m2. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe u objektu Trebević Residence PREMIUM. Doživite vrhunski život na Trebeviću s našim izuzetno oblikovanim trosobnim stanom, koji se trenutno gradi na trećem spratu Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 105.000 KM, 50,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan u ulici Marka Marulica na Dolac Malti na 6. spratu Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 175.000 KM, 50,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Zgrada se sastoji od prizemlja i 4 sprata sa ukupno 28 stanova (od 43....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2024.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine Platinum star prodaje stan 50m2 +balkon na drugom spratu u Istočnom Sarajevu.Stan se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice u Istocnom Sarajevu , uz glavnu cestu, na drugom spratu sa ukupno 50m2 +balkon . Zgrada posjeduje lift i parking mjesta ispred.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan sa divnim pogledom u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavace sobe, balkona i hodnika. Stan je potpuno namjesten, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Nalazi se na sedmom spratu u stambenoj zgradi....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 365)