• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 lift što veće" pronađeno 708 nekretnina - prosječna cijena 3.575 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 KM
    • do 280000 KM (prosječna cijena)
    • do 340000 KM
    • do 2800 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • renoviran
    • opremljen
    • kvalitetan
    • dvoetažni
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo manji, trosoban stan površine 53m2, koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom, izgrađene u najatraktivnijem dijelu naselja Grbavica. Posljedna adaptacija u stanu je izvršena 2007 godine kada je postavljena PVC vanjska stolarija, a istom prilikom parket....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo lijep dvosoban stan površine 53m2, koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade izgrađene u naselju Čengić Vila. Potpuno je istočno orjentisan i pogled iz svake prostorije se pruža preko saobraćajnice na lijepi dječiiji park i zelenu površinu iza koje se nalazi igralište.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja prodaju stanova u izgradnji! Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom garažom koja je konektovana brzim liftovima sa ostatkom spratova. Karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa ostavom, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, spavaće sobe sa gardaroberom , velikog balkona na koji se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan koji se nalazi na Mojmilu, u Olimpijskom naselju, općina Novi Grad. Ovo naselje je sagrađeno kao olimpijsko selo za potrebe 14. zimskih olimpijskih igara u Sarajevu 1984. godine. Samo naselje sadrži sportsku dvoranu, veliki hipermarket, prostrana parkirališta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Ovaj stambeno-apartmanski objekat je smješten na lokalitetu poznatog sarajevskog izletišta Brus, udaljen je 70 metara od centralnog parkinga, kao i u neposrednoj blizini svih drugih sportsko-zabavnih sadržaja koje nudi Trebević tokom svih 365 dana u godini. Naš Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Presladak, suncan, nov stan. Na idealnom, drugom spratu. 54 m2,. Nov stan! Informacije na telefon 061 486 190. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

STAN 53M2. ODLIČNA LOKACIJA (BLIZU PIJACA, TROLEJBUSKA STANICA). ZGRADA RENOVIRANA. STAN ADAPTIRAN. SASTOJI SE OD HODNIKA, KUPATILA, OSTAVE, DNEVNI BORAVAK, KUHINJA, 2 SPAVAĆE SOBE. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Blindirana....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 554.484 KM, 52,00 m2 cca 10660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine objavljuju prodaju dvosobnog apartmana u hotelsko – apartmanskom kompleksu „Snježna dolina“ na Jahorini. Planinski ugođaj i ambijent smješten na 1595m nadmorske visine, gdje netaknuta priroda dominira. Jahorina-olimpijska ljepotica i naselje Obućina bare u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.422 KM, 52,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u izgradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan, garaža i ostava! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 508.418 KM, 52,00 m2 cca 9780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 3.C, projektovane površine 52,50 m2, sprat 1, trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe i kupatila. Cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.661 KM, 52,00 m2 cca 3670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.000 KM, 52,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen trosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Apartman površine 51.5m2 čine ulazni hodnik, garderober, dvije spavaće sobe, kupatilo, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, uredni papiri, koji se nalazi u Sarajevo - Novi Grad u naselju Alipašinu polju, Trg Zavnoja 29. Stan se sastoji od dnevnoga boravka, spavaće sobe, trepezarije, hodnika, kupaonice, kuhinje, balkona i podrumske prostorije. Stan se nalazi i solidnom stanju. POSEBAN SAT....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 86.000 KM, 52,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 14 spratu nebodera u ulici Marka Marulica, naselje Dolac Malta. Zgrada posjeduje 2 lifta od kojih veliki promijenjen prije mjeseca dana. Stan je izuzetno topao zimi jer jedini vanjski zid je prozorski, tj smjesten je izmedju stanova sa obe strane. Veoma je suncan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 52,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u novogradnji na 5. spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom, ulica I sarajevske brigade, Istočno Sarajevo. Nekretnina u svojoj površini od 52m2 se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 52,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom i skijašnicom na odličnoj lokaciji naše olimpijske ljepotice Bjelašnice. Apartman se nalazi na prizemlju objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 122.200 KM, 52,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Grbavici ima centralno grijanje "Toplane i gleda na Zapadnu stranu ima lift Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude nekretnina u izgradnji za prodaju najavljuje i izdvaja poslovni prostor na TOP lokaciji Općina Novo Sarajevo, Ulica Grbavička i Derviša Numića. Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji ulica Grbavička i Derviša....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo trosoban, moderno namješten stan, površine 52m2. Stan se nalazi na trećem spratu novoizgrađene stambene zgrade sa liftom koja ukupno broji sedam spratova. Isti se sastoji od dnevnog boravka, trpezarijskog prostora, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, predsoblja i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 52,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji u stambeno-poslovnom objektu Sarajevo Waves 3 unutar prestižnog Sarajevo Waves kompleksa. Sarajevo Waves 3 donosi novi nivo luksuza i funkcionalnosti, s visokim standardima gradnje i modernim dizajnom. Ovaj stambeno-poslovni objekat obuhvata....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 387.300 KM, 51,00 m2 cca 7590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

Zetta u sklopu svoje ponude izdvaja stambeni objekat “Begluk”, pozicioniran na korak od Baščaršije, na jednoj od najprestižnijih lokacija grada. Objekat je rađen po najvišim standardima, te kvalitetom koja pristoji samo takvoj lokaciji. Standard gradnje: Objekat je izgrađen od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 86.700 KM, 51,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.530 KM, 51,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 195.068 KM, 51,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 106.428 KM, 51,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona i kupatila.Dvostrane orijentacije. Sunčana strana. Stan se nalazi na 1 spratu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 470.400 KM, 51,00 m2 cca 9220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica, u ulici Topal Osman Paše. Stan je površine 51m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, kupatila, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 186.065 KM, 51,00 m2 cca 3650 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 124.950 KM, 51,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Prostirući se na 6 spratova, ovo stambeno zdanje u ulici Dabrobosanska u Istočnom Sarajevu, u neposrednoj blizini Bingo šoping centra pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa dvije spavaće sobe u objektu Trebević Residence PREMIUM. Doživite vrhunski život na Trebeviću s našim izuzetno oblikovanim trosobnim stanom, koji se trenutno gradi na trećem spratu Trebević Residence....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa spavaćom sobom u Makarskoj, naselje Glavica. Stan u centru Makarske sa vanjskim parking. mjestom, naselje Glavica. Ukupna površina stana B1 sa vanjskim parking mjestom P7 je 54,18 m2, a površina samo stana je 51,68 m2. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje u pretprodaji stan u novom naselju Nova Dobrinja, u izgradnji Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i balkonom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 6 spratu od 7 zgrade sa liftom, vrhunski kvalitet ugradbenih....