• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 610000 km Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 610000 km Najnovij - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 610000 km Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 610000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 570000 KM (malo jeftiniji)
    • 640000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 667 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 607.600 KM, 71,00 m2 cca 8560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Hrasno, u ulici Azize Šaćirbegović. Stan je površine 71m2 po ZK, a stvarne površine 80,5m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 613.600 KM, 65,00 m2 cca 9440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.01.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na Baščaršiji, općina Stari Grad. ; Baščaršija .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 81,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 578.200 KM, 75,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševsko brdo u ulici Jukićeva. Stan je površine 75 m2 po ZK izvatku a stvarnih 85 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom koji je ujedno i zadnji sprat. Po strukturi je trosoban. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 578.000 KM, 85,00 m2 cca 6800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.07.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 574.340 KM, 47,00 m2 cca 12220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine je svoju ponudu apartmana na Bjelasnici obogatila ponudom prodaje apartmana u vec sada kultnim apartmanskim zgradama Vučko i Vučica. Kao nasi klijenti imate sada priliku kupiti apartmane u ovim kvalitetnim zgradama sa vrhunskom lokacijom, blizinom staze,kvalitetom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 617.400 KM, 76,00 m2 cca 8120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ˇ"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Koševo u ulici Patriotske lige. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 564.480 KM, 71,00 m2 cca 7950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 71 m2 po ZK + balkon + zatvorena lodja i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska i unutrašnja stolarija su....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 610000 km (1174)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)