• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlje parket

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlje parket" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 2.981 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.671 KM, 75,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 325.000 KM, 59,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan uknjižene kvadrature 59 m2, na visokom prizemlju zgrade pozicionirane u mirnom dijelu ulice Himze Polovine, naselje Breka. Nekretnina je u potpunosti adaptirana 2008. godine, prilikom čega je kompletno adaptirano kupatilo sa izmjenom vodovodnih i elektro instalacija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlje parket'
295.000 KM
350.000 KM
209.990 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.374 KM, 72,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 303.800 KM, 53,00 m2 cca 5730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoetažni apartman na Jahorini, mjesto Dvorišta. Apartman je površine 52,91 m2 i nalazi se na visokom prizemlju i sastoji se iz dvije etaže. Po strukturi je trosoban. Prva etaža se sastoji iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 301.840 KM, 62,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na I spratu kuće. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je plinsko. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 341.250 KM, 88,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 87,50 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Grbavica, 350.000 KM, 47,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan u Sarajevu u naselju Grbavica, stan je 47m2+ terasa. Pozicija stana je idealna, u slepom delu ulice(nema saobracaja sem parkinga), uz Miljacku, setaliste, decije igraliste, benzinsku pumpu. Kemala Kapetanovica 26. , visoko prizemlje. . . stan je uknjizen i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.422 KM, 52,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 196.000 KM, 62,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ulica Želimira Vidovića Kelija, naselje Dobrinja, Opština Novi Grad. Stan čine dnevni boravka sa kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo i predsoblje, stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.350 KM, 64,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.45m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 3.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.220 KM, 64,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 63.74m2 nalazi se na 6. spratu objekta sa liftom i sastoji se od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 189.000 KM, 37,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2024.,

www.indomio.ba

"MY SPACE" Nekretnine izdaju jednoiposoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Grbavica u ulici Behdzeta Mutevelića. Stan je površine 37 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 171.720 KM, 48,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja apartman sa spavaćom sobom i velikom terasom smješten na visokom prizemlju. Raspored i kvadrature prostorija: Hodnik 3.60m2 Dnevna soba i trpezarija 12.10m2 Kuhinja 3.40m2 Kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.212 KM, 67,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 152.000 KM, 35,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na visokom prizemlju objekta sa liftom. Apartman površine 34.50m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 361.022 KM, 87,00 m2 cca 4150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.725 KM, 81,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu. Ul Stefana Nemanje Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa u sve prostorije, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom, dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 122.400 KM, 34,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja završeni dvosoban apartman jedan jedini preostali u ponudi na visokom prizemlju od 34m2 u objektu Trebević Residence, Brus. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka i trpezarije, posebno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.999 KM, 24,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u naselju Grbavica, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Poslovni prostor smješten na prizemlju zgrade površine 24m2 se sastoji od jedne prostorije i većeg mokrog čvora. Grijanje u prostoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 73,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine izdvaja iz svoje ponude odličan stan sa dvije spavaće sobe, ulica Odobašina, općina Centar, na svega desetak minuta hoda od svih sadržaja koje nudi gradski centar, a u isto vrijeme fenomenalna mikrolokacija pruža mir i izolovanost od gradske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 37.271 KM, 46,00 m2 cca 810 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 30.000 KM, 52,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom i skijašnicom na odličnoj lokaciji naše olimpijske ljepotice Bjelašnice. Apartman se nalazi na prizemlju objekta sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, hodnika,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....