• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlje klima Zadnjih 7 dana

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km prizemlje klima zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.671 KM, 75,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.000 KM, 74,00 m2 cca 4390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na visokom prizemlju zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan istok - zapad. Površinu stana 74 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.900 KM, 81,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.374 KM, 72,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 341.250 KM, 88,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 87,50 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 347.000 KM, 74,00 m2 cca 4690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.000 KM, 69,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje podnude za prodaju izdvaja trosoban stan u ulici Tepebašina, Općina Centar. Čim uđete, dočekat će vas topli prostor, pun prirodnog svjetla. Stan koji se nalazi u prizemlju u zgradi bez lifta sa dvije spavaće sobe, prostranim dnevnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 197.460 KM, 66,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokaciji u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....