• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km lift use - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km lift use - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km lift useljiva

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km lift useljiva" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.904 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 3400 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 49,00 m2 cca 4080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na šestom spratu zgrade sa liftom, ulica Grbavička, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon južne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.320 KM, 56,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo dva apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do početka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 193.000 KM, 49,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 191.544 KM, 56,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 179.000 KM, 46,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja manji dvosoban odličnog rasporeda površine 46m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa liftom, ulica Zagrebačka, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 161.633 KM, 47,00 m2 cca 3440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju apartmana na Bjelašnici izdvaja dvosoban apartman površine 46.83m2 pozicioniran na2.spratu zgrade liftom, Bjelašnica. U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.900 KM, 36,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 11. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s kuhinjom, spavaća soba s izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 36,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 8. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba(napravljena u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 50.000 KM, 79,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Prostran trosoban namješten stan površine 79 m2 na 16. spratu nebodera u ulici Nerkeza Smailagića, naselje Alipašino Polje B faza. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i prostranog ustakljenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.480 KM, 67,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

U ponudi agencija za nekretnine Stanpromet.ba imamo jos samo pet apartmana slobodnih za kupovinu na lokaciji Babin Do Bjelasnica. Vrhunska pozicija i blizina staze, nova zgrada, lift, vrhunski gradjena i useljiva odmah. Dakle, stignete opremiti svoj apartman do pocetka nove sezone.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 32.116 KM, 67,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)