• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km dvorište - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km dvorište parking

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 330000 km dvorište parking" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.126 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 310000 KM (malo jeftiniji)
    • 340000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 214.000 KM, 80,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan u Novom gradu, u blizini Bosmala, 200-300 m udaljenom, u padinskom dijelu, u stambenoj zoni sa privatnim stambenim objektima. Stan je etažiran, nalazi se na VP/1 spratu, u objektu P+2, sa četiri etažne jedinice; Ispod stana koristi se poslovni prostor, a iznad i sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.indomio.ba

Prodaju se dvije vile sa privatnim bazenom površine od po 70 m2 i zemljištem površine 1000 m2, u ulici Kakrinjski put, naselje Rakovica, Općina Ilidža. Oba objekta se sastoje iz dvije etaže, P+S: PRIZEMLJE: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (Open space....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 179.000 KM, 80,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.11.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje namještenu vikendicu u naselju Košćan, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Godina izgradnje: 2000.- 2005. Korisna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)