• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 do 2700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 do 2700 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 do 2700 km/m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 do 2700 km/m2" pronađeno 580 nekretnina - prosječna cijena 1.821 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • interfon
    • 2.sprat
    • za adaptaciju
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.800 KM, 54,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Vogošći, ulica Partizanskog odreda Zvijezda, općina Vogošća, kanton sarajevski. Stan se nalazi na prvom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 175.500 KM, 65,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

2.5 room apartment for sale with district central heating, surface area of 65 m2 with a loggia of 3.5 m2 on the 4th floor with a magnificent view over the city. The apartment is located in Breca, B4 and includes a bed, a children and living room, a kitchen with dining room with exit....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 80 m2 do 2700 km/m2'
214.000 KM
179.017 KM
37.100 KM
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 150.000 KM, 56,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Dobrinji 3. fantasticnog rasporeda, povrsine 56m2 na visokom prizemlju. Stan je jako topao, ugodan i osuncan, pozicija stana je na zapadnoj strani. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 71,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Cobanija, visoko prizemlje, renoviran prije par godina, miran dio grada bez buke, stan se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo, dnevna soba, balkon. Stan ima i podrum. Grijanje gradsko. Izuzetna lokacija u samom centru grada. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

3 kilometra od magistralnog puta 900 metara nadmorska visina Ogradjen plac od 1000 kvadrata Potpuna privatnost i prirodno okruženje Parking 60 kvadrata unutrašnjosti, kamin i grijanje na konvektore. Fasada i krov novi sa izolacijom od 15 centimetara. Idelana prilika za ljubitelje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Višnjik, 88.000 KM, 33,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ATRAKTIVAN jednosoban stan na Višnjiku kod ukcs-a, ulica Zaima Šarca, opština Centar - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na drugom (2) spratu zgrade trospratnice bez lifta, a raspolaže površinom od 33 m2. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 178.000 KM, 67,00 m2 cca 2660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan od 67 kvadrata u zgradi sa slike. Po strukturi trosoban, dvije spavace sobe i posebno kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na balkon, hodnik, wc i kupatilo odvojeni. Na stanu postavljena nova blindo vrata, te promjenjena vanjska stolarija ( pvc bijela i zatvoren balkon ). Zgrada....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 72,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu (kuću) sa uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. Naselje Ilovice se nalaze na 30 minuta od glavnog grada Sarajeva. Kuća je građena 2015. i 2016. godine, prva etaža iznosi 36m2 i potrkovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 194.400 KM, 72,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.04.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 159.900 KM, 59,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Na Alipašinom polju, na prvom spratu odlično održavanog nebodera, smjestio se dobar i “zdrav“ dvosoban stan, idealan kandidat za uređenje po vlastitoj mjeri i želji. Nalazi se u vrlo čistom i mirnom krajoliku Trga solidarnosti – na lokaciji koja obiluje vrtićima, školama, prodavnicama,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 57,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 57kvm+L, XVI sprat od XVIII, spavaća i dnevna soba, koja ima izlaz na ložu od 4kvm, kuhinja sa trpezarijom, ostava i odvojen WC i kupatilo, klima, šestokomorni PVC prozori sa termo staklom, žaluzine, blind vrata, centralno grijanje. Dva potpuno nova lifta. Orijentisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 168.000 KM, 64,00 m2 cca 2630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u ulici Čekaluša, stotinjak metara niže od italijanske ambasade. U neposrednoj blizini nalazi se osnovna škola, vrtić, stomatološki i medicinski fakultet. Ima 64 m2 korisnog prostora (kuhinja, kupatilo, dnevni boravak i spavaća soba), te pripadajuće podrumske prostorije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 152.000 KM, 58,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan od 58 m2 sa mogucnoscu prosirenja na tavan (soba od cca 25 m2) ' - kompletno adaptiran : nova stolarija ,blind.vrata ,nova banja,kuhinja,podovi,spusteni stropovi,klima - kompletno namjesten novim namjestajem (Alples,Natuci) Uz stan se u paketu prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 177.684 KM, 68,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 68m2 pozicioniran na 6.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Lukavica, Ulica Hilandarska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 68,34m2 pozicioniran....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 120.000 KM, 46,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

extra ureden stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 179.500 KM, 69,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvoiposoban stan u naselju Dobrinja IV, ulica Petra Tiješića , ukupne površine 69m na 3 spratu petokatnice. Sastoji se od kuhinje sa izlaskom na lođu , trpezarije, dnevnog boravka sa izlaskom na balkon, 1 veće spavaće sobe i 1 manje spavaće sobe ,kupatilo sa WC . Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 148.200 KM, 57,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 156.000 KM, 60,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 29,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba - Sarajevo objavljuje priliku za kupovinom garsonjere od 29 kvadrata u naselju Svrakino Selo, ulica Prvomajska a neposredno u blizi policijske uprave Novi Grad i osnovne skole te u blizini trolejbuske linije. Ova nekretnina se nalazi na klasicnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 58,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Marindvoru u blizini svih važnijih institucija, kampusa i autobuske stanice. Ulaz na interfon uz videonadzor, uređeno stubište i nove liftove. Stan se prodaje namješten ili nenamješten (po dogovoru). Stan u iznimno dobrom stanju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor od.33,10 m2 Sarajevo,Grbavica,ul.Kemala Kapetanovica br.48 Mali poslovni centar,izgraden od cvrstog materijala. Prostor izgraden u dva nivoa/prizemlje sa galerijom/ Pogodan za malu privredu,trgovinu,zanatstvo,biro,usluzne djelatnosti i dr. Razvedena infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 90.000 KM, 35,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 7,00x6,00m sa okućnicom površine 305m². Nalazi se u naselju Vlakovo u jako mirnom dijelu sa prelijepim pogledom. Imanje je komplet ograđeno te posjeduje priključke kako za struju tako i za vodu. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika, WC-a kao i spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor od 72 m2 u strogom centru grada na prvom spratu u zgradi preko puta nekadasnje Estrade, nedaleko od Katedrale. Prostor ima cetiri prostorije, odvojeni mokri cvor i hodnik. Opremljen je telefonskom centralom, internetom, alarmom i klimom. Nekretnina posjeduje Plin....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u izgradnji u Istočnom Sarajevu, ulica Dečanska. Objekat u izgradnji se nalazi odmah pored restorana Perla u Dečanskoj ulici, stan površine 41.13m2 nalazi se na 5.spratu i sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 169.000 KM, 66,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan površine 66m2 za prodaju u novogradnji Tibra 1, Ulica Dr.Silve Rizvanbegović, Objekat A! Stan se nalazi u naselju Tibra 1,Objekat A, Sprat 10, dva lifta. Izgrađen 2010 godine, sa dva balkona....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stari Grad, 76.690 KM, 30,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Garsonjera u strogom centru Sarajeva, 4. sprat, lift, loggia, parket, pogled na Miljacku, 3 min hoda do Katedrale ili do Bascarsije, 5 min do Skenderije. Moze da posluzi i kao poslovni prostor, npr advokatura ili sl. Odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu Stan površine 44.50m2 u ulici Cara Dušana u blizini Univerziteta u Istočnom Sarajevu. Nalazi se na 1. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.900 KM, 55,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom odličnog rasporeda površine 55 m2 pozicioniran na 9. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 150.000 KM, 59,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Grbavica. Stan je registriran kao poslovno stambeni objekat tako da postoji mogucnost ili stanovanja ili obavljanja poslovne djelatnosti. Prije tri godine izvrsena je kompletna adaptacija stambenog prostora. tj. Nova kuhinja, sa svim elementima i aparatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.800 KM, 38,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 155.000 KM, 61,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 61 m2+dva balkona,renoviran,kablovska,blindirana vrata,III sprat (ukupno 6) Vlasnik 1/1. Uredna dokumentacija. Cijena 2600KM/m2 (vrijedi pogledati) 033/523-663; 061/260-596 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 150.000 KM, 55,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Bistrik Kuća se nalazi u ulici Hafiza Ibrahima Trebinjca i izgrađena je na placu od 238 m2. Kuću čini podrum površine 33 m2 i sprat površine 55 m2 odnosno dvosoban stan. Kuća je u dobrom i funkcionalnom stanju, ima uređeno dvorište, otvoren pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 22,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi za prodaju višenamjenski poslovni prostor pozicioniran na odličnoj lokacij uz saobraćajnicu Adija Mulabegovića, Novi Grad. Površina 21.5 plus galerija total 28.5 Višenamjenski i renoviran Jedna veća prostorija Galerija povezana stepeništem....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 580)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>