• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 balkon podrum do 1700 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 balkon podrum do 1700 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 balkon podrum do 170000 km što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 balkon podrum do 170000 km što skuplje" pronađeno 139 nekretnina - prosječna cijena 1.980 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 60,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan u uluci Čekaluša-djidjikovacaustro-ugarska gradnja--visoki plafoni,,,, 60 m2 sa pogledom na čekalušu.i na trebevićstan nije adaptiran,,, kontakt na mobilni telefon,,,061/22 44 66 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje odličan dvosoban na granici Grbavici, ul. Grbavička. Stan se nalazi na 2. spratu stanbene zgrade sa ukupno 5 spratova.Po strukturi dvostrano orjentisan dvosoban stan, iz hodnika se pristupa svim prostorijama, posjeduje dnevni boravak odvojeno od kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u najljepsem dijelu grbavice u blizini Shopinga, stan ima 54 kvadrata s tim da je uradjeno ustakljavanje balkona kvalitetnom maomex stolarijom i time dobiveno dodatnih jos 4 kvadrata (na 54 m2 koliko je u papirima) predvidjena za trpezariju, stan ima hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Velešići, 133.000 KM, 79,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazu u veoma sigurnom i mirnom dijelu grada. sastoji se od 2 spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, wc-a, velikog hodnika i balkona. U blizini se nalazi skola i autobuska stanica. Udaljenost pijace ciglane je 3 min autom. Takodjer posjeduje podrumsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u izgradnji u Vogošći, Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan na Kosevu, Sarajevo. 64 m2, 4. sprat, centralno grijanje, 2 balkona koja nisu ukljucena u datu kvadraturu. Lokacija odlicna Tel: +381113429186 Mob +38163239233 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 65,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam dvoiposoban, na Alipašinom polju, kompletno renoviran stan. Blindo vrata, kupatilo renovirano sa svim izmijenjenim instalacijama, kuhinja rađena po mjeri. Promijenjena vanjska stolarija- stavljena pvc, unutrašnja stolarija isto zamijenjena. Parket u dvije veće sobe, u ostatku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 130.000 KM, 71,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem odlično rasporedjen trosoban stan u Sarajevu, naselje Hrasno u ul. Antuna Branka Šimića na 11 spratu sa 71 m2 uknjiženog stambenog prostora+2 balkona od kojih je jedan veći sa 6m2 dok je drugi nešto manji caa. 4,5 m2, plafon je visine 2,50 m. Lokacija je izuzetno dobra, jer....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 70,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u vogosci ili mjenjam za kucu u vogosci,stan je na extra mirnoj lokaciji prepunoj parkova,stan ima poseban ulaz,park ispred zgrade,podrum,prilaz stanu tj.plocnik,vlastatit parking sa mogucnosti prosirivanja plocnika prilaznog za jos jedno ili vise mjesta za parking.Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 129.000 KM, 54,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Grbavici u ulici Kemala Kapetanovica na izvrsnoj lokaciji u blizini Shoping-a povrsine 54m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i balkona. Stambeni objekat posjeduje svoj podrum. Vlasnistvo je 1\1. Zgrada je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 47,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom odličnog rasporeda površine 47m2 pozicioniran na 11. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Trg solidarnosti, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 127.000 KM, 57,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

extra adptiran stan prije 3 godine Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 126.000 KM, 53,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban, adaptiran, klima, etažno grijanje, blindirana vrata, pripadajuće podrumske prostorije. Osunčan, orjentacija sjever-jug, sobe orjentisane na jug. Funkcionalan, bez neiskorištenog prostora. Balkon sa pogledom na cijeli grad. Parking ispred zgrade. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 125.000 KM, 78,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 125.000 KM, 77,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se renoviran,trosoban stan stambene povrsine 77 m2. -Sastoji se iz dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavace sobe,dvije djecije sobe,posebno WC,posebno kupatili,ostava,prostrano predsoblje, -Stan ima terasu(oko 4 m2) i podrum(oko 2 m2) -Grijanje je centralno gradsko sa aluminijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 123.000 KM, 69,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Stan je veoma prostran i svetao, trostrano orijentisan, ima 2 velike sobe i jednu manju, veliki hodnik, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu, kao i dva spaiza, jedan veci, drugi manji. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na Koševskom brdu, renovirano kupatilo i kuhinja. Prodaje se potpuno namjesten, za detaljnije informacije obratite se na 063360084. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 62,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na 15. spratu (predzadnji) Uniprometove zgrade u ulici Marka Marulića. Kako je orijentacija stana zapadna, stan je vrlo sunčan, svijetao i pozitivan. Stan posjeduje i klimu ukoliko neko ipak želi da se rashladi tokom sunčanog perioda, kao i samoregulaciju grijanja tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mejtaš, 120.000 KM, 46,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

extra ureden stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 120.000 KM, 53,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ul B. Mutavelica, preko puta stadiona, u mirnom naselju, na trecem spratu. Ima dvije sobe, ostavu, kuhinju, terasu, kupatilo i podrum. Osunchan, prodaje se sa namjestajem. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 120.000 KM, 63,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja u Vlešićima u ulici Muhameda Behmena - općina Novo Sarajevo, prvi sprat, etazno grijanje,dva balkona. PDV uključen u cijenu stana. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 66,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 119.000 KM, 53,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Potpuno renoviran stan. Nije potrebna nikakva adapatacija. Ugradbena kuhinja i plakar u spavacoj sobi ukljuceni u cijenu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 52,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaja klasičnog dvosobnog stana sa ostavom i balkonom u novogradnji. Smješten na 4 ujedno i posljednjem spratu zgrade bez lifta i istočne orijentacije u neposrednoj blizini hotela Espana u Istočnom Sarajevu u ulici Ive Andrića. Stan ima 52 kvadrata plus 2 kvadrata ostave. Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 69,00 m2 cca 1730 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 118.000 KM, 70,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ontakt osoba , Davor Mirkov +387 62 724 792 mail davor.mirkov@gmail.com OPIS NEKRETNINE Stan je velicine 70m2, 3 sobe , kupatilo , kuhinja , hodnik i trpezarija. Stan ima blindirana vrata , balkon koje je ustakljen i okrenut prema suncanoj strani. Stan je orjentisan na obije strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 139)

<< <1 2 3 4> >>