• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće prizemlje do - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće prizemlje do - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće prizemlje do 240000 KM

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće prizemlje do 240000 km" pronađeno 135 nekretnina - prosječna cijena 2.432 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
    • do 2300 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 115.000 KM, 27,00 m2 cca 4260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se poslovni prostor kompletno i kvalitetno urađen sa svim potrebnim inventarom "uđi i radi". Poslovni prostor se nalazi na Stupu u prizemlju stambene zgrade unutarnja strana dvorišta gdje su ulazi u stanove. Ispred prostora se nalazi ljetna bašta koja je natkrivena cijelom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.900 KM, 26,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, kupatila i balkona. Ukupna površina iznosi 26,3 m². Zgrada u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.999 KM, 24,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u naselju Grbavica, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Poslovni prostor smješten na prizemlju zgrade površine 24m2 se sastoji od jedne prostorije i većeg mokrog čvora. Grijanje u prostoru....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 121.520 KM, 22,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 22 m2 i nalazi se na prizemlju stambenog objekta. Sastoji se iz jedne prostorije i mokrog čvora. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Pod je laminat i keramika. Grijanje u poslovnom prostoru je na struju. ID CODE: #12831 Ervin Hadžiefendić Mob: +38762772006....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 126.000 KM, 21,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor površine 21,80 m2 smješten u prizemlju stambene zgrade u naselju Stup - Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i zasebnog kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Stupska, naselje Stup-Tibra II, općina Ilidža. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 63.000 KM, 21,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje prelijep jednoiposoban stan na Mejtašu, ulica Mehmed - paše Sokolovića, opština Stari Grad - Sarajevo.Predmetni stan je pozicioniran na prizemlju/suterenu manje stambene zgrade koja posjeduje zasebnu baštu. Raspolaže površinom od 21 m2 (upisana u ZK) dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.200 KM, 20,00 m2 cca 4410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 20 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz jedne prostorije i toaleta. Pod je keramika. Ulazna vrata su željezna. Grijanje je na struju. Prostor je pogodan za više namjena (kancelarije, frizerski salon, kozmetički salon, skladište). Ispred prostora....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-135 (od ukupno 135)

<< <1 2 3 4> >>