• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće lift 4.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće lift 4.sprat - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće lift 4.sprat

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće lift 4.sprat" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.306 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 KM
    • do 290000 KM (prosječna cijena)
    • do 350000 KM
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 390.000 KM, 84,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja apartmane za prodaju na najboljoj lokacij u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Apartmani koji vam predstavljamo se nalaze na 3. i 4. spratu naših zgrada projektovane površine 84m2 i sastoje se od dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan troiposoban stan na četvrtom spratu zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan jug - zapad. Površinu stana 84 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 309.890 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju sa garažom na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 81,55m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na trećem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće lift 4.sprat'
Na upit
Na upit
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 392.700 KM, 77,00 m2 cca 5100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten četverosoban stan austrougarske gradnje u Centru Stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice koja ne posjeduje lift. Nekretnina je uknjižena sa 75 m2 ( zk) međutim, stvarna površina je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 359.550 KM, 71,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do septembra 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 68,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretninei iz svoje ponude za prodaju izdvaja luksuznu stambenu jedinicu, a to je dvosoban stan u novogradnji na lokaciji Pionirska dolina, općina Centar. Dobrodošli u Pionirsku – mjesto gdje luksuz i udobnost postaju stvarnost! Stan koji izdvajamo iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 304.750 KM, 66,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 128.700 KM, 66,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo vrlo intresantan stan, ulica Ive Andrića Istočno Sarajevo. Stan je smješten na 4 spratu zgrade sa liftom i hradnje iz 2010 godine. Ono sta je intresantno je da stana nikada nije koristen, dakle bukvalno nov. Po strukturi je to trosoban stan sa velikim balkonom i suncane....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokaciji Hotonj – u ul. Barice, općina Vogošća izdvaja trosoban stan površine 64.17m2 u objektu Hotonj Residence. Stan se nalazi na 4.spratu i ima odličan raspored prostorija koji čine ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan 60 m2 na C. Vili, Kvadrant, IV sprat, ima lift, c.g., godina gradnje 1984, adaptiran. Papiri cisti, 1/1. Balkon ustakljen, blindo vrata, u stanu ostaje nova kuhinja sa ugradbenim elementima (pec, frizider, masina za pranje sudja). Cijena kvadrata 2500 KM. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 57,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine sa ponosom predstavlja apartmane za prodaju na najboljoj lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na 3. i 4. spratu zgrade uknjižene površine 57m2 i sastoji se od dvije etaže pogled....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 173.000 KM, 56,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan austrougarske gradnje u Centru Stan je pozicioniran na četvrtom spratu stambene jedinice koja ne posjeduje lift. Nekretnina je uknjižena sa 56 m2 ( zk) međutim, stvarna površina je veća. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan koji se nalazi na Mojmilu, u Olimpijskom naselju, općina Novi Grad. Ovo naselje je sagrađeno kao olimpijsko selo za potrebe 14. zimskih olimpijskih igara u Sarajevu 1984. godine. Samo naselje sadrži sportsku dvoranu, veliki hipermarket, prostrana parkirališta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 29.000 KM, 52,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen trosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Apartman površine 51.5m2 čine ulazni hodnik, garderober, dvije spavaće sobe, kupatilo, veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban odličnog rasporeda površine 50 m2 pozicioniran na 4. spratu zgrade od 5, ulica Muhamed Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 198.850 KM, 49,00 m2 cca 4060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 4. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 48.50m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan površine 42.63m2 na 4.spratu zgrade u novogradnji Lamela Centar, Istočno Sarajevo. Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 43,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na 4.spratu objekta u izgradnji, Lamela Centar Istočno Sarajevo. Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova, sa podzemnom garažom koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na četvrtom spratu. Apartman površine 41.50m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, balkon i kupatilo. Na podovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom smješten na 4.spratu objekta u izgradnji Lamela Centar Istočno Sarajevo. Lokacija Istočno Sarajevo, ulica Stefana Nemanje objekat lamela Centar. Projekat Su plus P plus 6 spratova,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u izgradnji u Istočnom Sarajevu, ulica Dečanska. Objekat u izgradnji se nalazi odmah pored restorana Perla u Dečanskoj ulici, stan površine 41.13m2 nalazi se na 4. spratu i sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 41,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Ovaj stambeno-apartmanski objekat je smješten na lokalitetu poznatog sarajevskog izletišta Brus, udaljen je 70 metara od centralnog parkinga, kao i u neposrednoj blizini svih drugih sportsko-zabavnih sadržaja koje nudi Trebević tokom svih 365 dana u godini. Naš Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Prostirući se na 6 spratova, ovo stambeno zdanje u ulici Dabrobosanska u Istočnom Sarajevu, u neposrednoj blizini Bingo šoping centra pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja moderno opremljen apartman na odličnoj lokaciji naše olimpijske ljepotice Bjelašnice. Apartman se nalazi na 4. spratu objekta sa liftom i sastoji se od hodnika sa ostavom, kupatilo, apavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 68.500 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja garsonjeru u Istočnom Sarajevu Prodaje se garsonjera površine 36m2, na četvrtom spratu stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Radomira Putnika, naselje Lukavica, Istočno Sarajevo.Stan se sastoji....