• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podru - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podru - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podrum do 170000 km Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podrum do 170000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 160000 KM (malo jeftiniji)
    • 170000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 84,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

BiH ,Sarajevo (Dobrinja 3),prodajem stan 84 kvadrata (plus balkon cca 6 kvadrata i podrum) 1.kat Stan se sastoji od 3 hodnika, velikog wc-a sa kadom i malog wc-a sa tus kabinom,dnevnog boravka, 3 sobe, kuhinje, blagovaone i spajze ulica Trg djeca Dobrinje, br. 13 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 145.000 KM, 84,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan korisne povrsine 84 m2 + 2 balkona sa obje strane zgrade. Mislim da nema bolje konfiguracije tj. rasporeda u stanu od ovog, posto je dvoipoiposoban, dakle 2 velike i 2 manje sobe, kupatilo, wc, spaiz, kuhinja, trpezarija, hodnik, sve je dakle odvojeno. Stan je u vrlo dobrom stanju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podrum do 170000 km (143)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)