• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podru - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podru - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podrum

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon podrum" pronađeno 269 nekretnina - prosječna cijena 2.785 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 220000 KM (prosječna cijena)
    • do 260000 KM
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 123.000 KM, 88,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan na četvrom spratu zgrade u Istočnom Sarajevu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 88m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, dnevni boravak s trpezarijom, tri mokra čvora, balkon. Dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 88,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski stan na Pofalićima. Stan se nalazi na 15.spratu stambene zgrade sa dva lifta. Po strukturi je četveroiposoban. Sastoji se iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 87,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran četverosoban stan pozicioniran na 3. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 87,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan pored Opšte bolnice na Marin Dvoru u centru Sarajeva. Tri velke sobe, kuhinja, trpezarija, velika banja. Svježe renoviran i namješten. Izdavan strancima, uključujući osoblje iz ambasada i Eurofora. Kupac može uzeti namještaj po želji. Stan se prodaje na osnovu mjerene....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 588.000 KM, 86,00 m2 cca 6840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Jedna stan se nalazi u prizemlju a drugi je na I spratu manje stambene zgrade. Stan na prizemlju je površine 30,6 m2 dok je stan na I spratu upisane površine 56m2 a stvarne kvadrature 75 m2. Stan na prizemlju sastoji se iz hodnike, kuhinje, trpezarije, kupatila i dnevnog boravka.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 860.000 KM, 86,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namješten stan od 86m2 Sarajevo, ul:Grbavička br:9,sedmi sprat. Zgrada posjeduje lift. Stan je adaptiran 2000 godine,a sanacija krova u septembru 2010 god./ Orijentisan na tri strane /istok,sjever i jug/ Posjeduje predulaz sa blind vratima. 3 sobe,veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 86,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju gala trosobnog stana u najljepšem dijelu sarajevskog centra, ul. Čekaluša čikma. Pomenuta ulica je u neposrednoj blizini restorana Četiri sobe gospođe Safije, u samoj žiži gradskog dešavanja. Bogat sadržaj u "walking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u centru Sarajeva kod BBI Centra. Stan se nalazi u uluci La Benevolencija br.14, na prvom spratu. Tri velike sobe i jedna mala soba, kuhinja,ostava, balkon, veliko kupatilo i odvojen WC. Stanu pripada i velika ostava u podrumu. Stan posjeduje vlastito etazno plinsko....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prostran i prelijep trosoban stan površine 85 m², smješten u jednoj od najmirnijih i najtraženijih ulica u općini Centar – Josipa Vancaša. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredne stambene zgrade, a sam stan je izgrađen 2000. godine i nudi idealan spoj komfora, funkcionalnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 145.000 KM, 84,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan korisne povrsine 84 m2 + 2 balkona sa obje strane zgrade. Mislim da nema bolje konfiguracije tj. rasporeda u stanu od ovog, posto je dvoipoiposoban, dakle 2 velike i 2 manje sobe, kupatilo, wc, spaiz, kuhinja, trpezarija, hodnik, sve je dakle odvojeno. Stan je u vrlo dobrom stanju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 138.600 KM, 84,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Oprema Vanjski prozori i vrata su od TROCAl Alu fusion profila sa troslojnim staklom. Parket u sobama i dnevnom boravku izrađen je od hrastovog drveta debljine 22 mm. U hodniku, kuhinji i kupaonici postavljene su prvoklasne keramičke pločice italijanskih i španskih proizvođača. Grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 117.600 KM, 84,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja dvostrano orijentisan nije se koristrio odlicna lokacija .Orijentacija jug parking iza zgrade Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.900 KM, 84,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan U Istocnom Sarajevu u glavnoj ulici 2 balkona primarna orijentacija jug.Sastoji se od 2 spavace, dnevne, tepeyarija , kuhinja ,2 mokra cvora ,ostave .U stanu se nije yivjelo smatrase novogradnjom ukniyen 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 84,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

BiH ,Sarajevo (Dobrinja 3),prodajem stan 84 kvadrata (plus balkon cca 6 kvadrata i podrum) 1.kat Stan se sastoji od 3 hodnika, velikog wc-a sa kadom i malog wc-a sa tus kabinom,dnevnog boravka, 3 sobe, kuhinje, blagovaone i spajze ulica Trg djeca Dobrinje, br. 13 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan napocetku ulice Josipa Slavenskog napunom prvom spratu, sastoji seod 2 spavace , 2 balkona ,dnevni boravak, kuhinja, tepezarija,parking ispred iiza zgrade, zbog spratnosti moze biti i upotrebljiv za poslovn iprostor. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 3-soban salonski stan, u najuzem centru grada, kod BBI-centra. Stan je uknjizen, vlasnistvo 1/1 i nalazi se na drugom spratu. Zgrada ima ukupno devet stanova. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, kupatila, zasebnog WC-a, hodnika i dva balkona. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 309.890 KM, 82,00 m2 cca 3780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine predstavlja apartman za prodaju sa garažom na lokaciji u neposrednoj blizini „Sportsko-poslovnog centra Trnovo”. Predstavljamo apartman od 81,55m2 za prodaju, apartmani za sva godišnja doba. Apartman koji vam predstavljamo se nalazi na trećem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 410.000 KM, 82,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u suhom centru Grada!!! Stan je trosoban, ima 82 m2 a podrazumjeva: - veliki dnevni boravak; - veliku spavaću sobu; - malu spavaću sobu; - kuhinja sa trpezarijom; - hodnik; - toalet/kupatilo; - terasa; Stan je u solidnom stanju, te za osnovno stanovanje nisu potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 328.000 KM, 82,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 82m2 na atraktivnoj lokaciji Socijalno/Dolac malta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, Na upit, 82,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Cetverosoban stan, sa velikim dnevnim boravkom, tri spavace sobe, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, balkon, dvostrano orjentisan. Potrebno mjenjati stolariju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 810.000 KM, 81,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji opstine Centar, prodaje se porodicna kuca, okruzena vecim brojem rezidencija medjunarodnih predstavnika, udaljena od centra grada cca. 3km. Kuca je dimenzija 9x9m (P+1) sa okucnicom od cca. 700 m2, sagradjena 1980 a posjeduje sve prikljucke + plin.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, Na upit, 81,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Probus Real Estate GmbH nudi četiri apartamana na jednoj od najpogodnijih zona na Koševu/Sarajevu: Čeitiri apartmana su veličine od 81m² (2 jedinice), od 157m²(1 jedinica) i od 213m² (1 jedinica). Svi apartmani su obezbjeđeni sa podzemnim parking mjestima. Dva apartmana veće veličine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 784.000 KM, 80,00 m2 cca 9800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Skenderija, u ulici Hamze Hume. Stan je površine 80 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan u strogom centru, blizu vijecne vatre. nedavno u potpunosti renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 80m2 u zgradi BH Bauu u Stupskoj ulici.Stan se nalazi na sedmom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji od predsoblja,dnevnog boravka,kuhinje sa trpezarijom,dvije spavace sobe,kupatila i balkona od cca8m2.Stan je kupljen u roh bau fazi i pri gradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Extra renoviran 3-sobni stan, 2 WC-a, 2 balkona, ostava, povoljan raspored prostorija Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Velešići, 133.000 KM, 79,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazu u veoma sigurnom i mirnom dijelu grada. sastoji se od 2 spavace sobe,dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, wc-a, velikog hodnika i balkona. U blizini se nalazi skola i autobuska stanica. Udaljenost pijace ciglane je 3 min autom. Takodjer posjeduje podrumsku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvostrano orijentisan stan, drugi sprat, veoma sunčan, jako lijepog i prakticnog rasporeda prostorija. Dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, wc, dva balkona. Uz stan dolaze tri nova američka plakara vrijednosti cca 7000,00 KM. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 78,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Upravo adaptiran,kvalitetan stan na prvom katu u Hrasnom zgrade od 4 kata. 78m2 plus dva balkona 8m2 plus održavani podrum.Nova petkomorna stolarija sa garancijom,etažno plinsko grijanje sa garancijom,vrhunska keramika i oprema grohe,geberit,hansgrohe,kolpa san,Nova protuprovalna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 125.000 KM, 78,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 78,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 78m2 pozicioniran na 9. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik 1/1 prodaje stan od 78m2, na 7. spratu (potkrovlje, kosi krov) . Zgrade izgradjene 2005. godine (GP Bosna) u Buca Potoku, opcina Novi Grad, Sarajevo. Stan sadrzi: dnevni boravak sa balkonom, kuhinju s trpezarijom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna na drugoj etazi, ostava,hodnik,podrum,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan, velika spavaća soba, dvije manje dječije sobe, kuhinja, velika trpezarija, malo i veliko kupatilo, ostava, balkon, podrum, pogled na obje strane zgrade, veliki parking za vozila, useljivo odmah.Blizu slastičarna Kup, apoteka, Best market, Terex benzinska pumpa, igralište....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan, dvostrano orijentisan, dva balkona, banja+wc, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dvije sobe. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....