• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon grija - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon grija - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon grijanje na plin

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon grijanje na plin" pronađeno 213 nekretnina - prosječna cijena 2.744 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvostrano orijentisan stan, drugi sprat, veoma sunčan, jako lijepog i prakticnog rasporeda prostorija. Dvije spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, wc, dva balkona. Uz stan dolaze tri nova američka plakara vrijednosti cca 7000,00 KM. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 79,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan i svijetao stan. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 136.000 KM, 78,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje četverosoban stan u novogradnji u Buća Potoku, ulica Adema Buće. Stan je pozicioniran na sedmom spratu (ujedno i zadnjem - potrkovlje, kosi krov) zgrade s liftom koja se nalazi u neposrednoj blizini kružnog toka i benzinske pumpe Hifa. Lokacija je okružena zelenilom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 408.849 KM, 78,00 m2 cca 5240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 78,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Upravo adaptiran,kvalitetan stan na prvom katu u Hrasnom zgrade od 4 kata. 78m2 plus dva balkona 8m2 plus održavani podrum.Nova petkomorna stolarija sa garancijom,etažno plinsko grijanje sa garancijom,vrhunska keramika i oprema grohe,geberit,hansgrohe,kolpa san,Nova protuprovalna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 130.000 KM, 78,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je u mirnom dijelu Sarajeva i pogodan za porodice sa malom dijecom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 565.460 KM, 78,00 m2 cca 7250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 78 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon (koji je iz portala), dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon (takodjer ustakljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 125.000 KM, 78,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 162.000 KM, 78,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

78 m2+2 balkona (5 m2)+ostava Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan, dvostrano orijentisan, dva balkona, banja+wc, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dvije sobe. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik 1/1 prodaje stan od 78m2, na 7. spratu (potkrovlje, kosi krov) . Zgrade izgradjene 2005. godine (GP Bosna) u Buca Potoku, opcina Novi Grad, Sarajevo. Stan sadrzi: dnevni boravak sa balkonom, kuhinju s trpezarijom, 3 spavace sobe, od kojih je jedna na drugoj etazi, ostava,hodnik,podrum,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 80.000 KM, 77,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Bascarsiji(Kovaci),dva kupatila,prostran balkon sa lijepim pogledom.Za sve info broj +381641769876 +381638383253 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 480.200 KM, 77,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 77 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta, (ukupno 3 sprata). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon, kupatila i odvojenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 77,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi 800 m od Baščaršije. Nalazi se na najsunčanijoj strain grada Sarajeva. Na prvom je spratu troetažnog stambenog objekta. Stambeni proctor je 77 m2, sa dva balkona južne i istočne strane. Potpuno je namješten i nanovo adaptiran. Grijanje je etažno na gas putem kombi bojlera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima odlican i veoma funkcionalan raspored sa vrlo lijepim pogledom koji DEFINTIVNO VRIJEDi POGLEDATI i posjeduje: hodnik, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, jednu veću spavaću sobu, dvije manje spavaće sobe, balkon, lođu, kupatilo i wc, blindo vrata, Stan ima centalno grijanje....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 170.000 KM, 76,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Maria Mikulica 31, trosoban, sredjen, bez posrednika. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 392.000 KM, 76,00 m2 cca 5160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Čengić Vila u ulici Paromlinska. Stan je površine 76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 62.500 KM, 75,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan visoke kvalitete u centru Sarajeva; Bosna i Hercegovina! Stan se nalazi u zgradi s prekrasnim pogledom na grad. Ima dva prekrasna balkona (južno i sjeverno orijentirano) na kojima se možete opustiti i uživati ​​u pogledu U blizini se nalazi Veliki Park i veleposlanstva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Struja Parking Blindirana vrata Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 89.000 KM, 74,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U centru sarajevske čaršije, u Hadži-Idrizovoj ulici, nekoliko stotina metara ugodne šetnje od BBI Centra ili zgrade Predsjedništva, nudimo vam vrlo svijetao dvostrano orijentiran trosoban stan. Stan ima 74 kvadrata upisana u zk izvatku, dva balkona južne i sjeverne orijentacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 310.000 KM, 74,00 m2 cca 4190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U neboderu u Ulici Jezero smjestio se divan trosoban porodični stan. “Popeo“ se na idealan šesti sprat, taman da ne bude previsoko, a da se ipak izdigne iznad okolnih zgrada i nesmetano gleda na Trebević. Do tog šestog sprata, osim besprijekorno uređenog, čistog i održavanog stubišta,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Otes, 1.368.000 KM, 72,00 m2 cca 19000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prostran, cijeli dan osuncan trosoban stan, smješten u mirnom predgrađu Otes na ulazu iz Pejtona. Odlicna lokacija, pristupacna brzom cestom iz pravca i prema gradu. Ulicom je omogucen samo lokalni saobracaj za stanare. Trospratna zgrada od fasadne opeke kvalitetno je napravljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 72,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem adaptiran trosoban stan povrsine 72 m2 na trecem spratu u ulici Hakije Turajlica, naselje Dobrinja-C5, sa garazom u neposrednoj blizini stana. Stan je potpuno adaptiran, posjeduje svu infrastrukturu, etazno plinsko grijanje, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan je veoma lijep i funkcionalan, ukupne povrsine od 72m2 (67+5). Sastoji se od tri sobe, zasebne trpezarije, lodze, kuhinje i kupatila. Orjentisan je dvostrano - jugoistok/jugozapad i tokom cijelog dana je osuncan. Funkcionalnost ovog stana ogleda se u tome da se jednostavnom intervencijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na atraktivnoj lokaciji, strogi centar, Bjelave, u blizini bolnice Kosevo. 72m2, VPR, dvoiposoban, dvije sobe, kuhinj, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo , velika terasa. Stan je sredjen i ocuvan. Telefoni za kontakt: + 387 33 203530; +387 61 923 041; +387 65 925956 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima najljepši položaj u zgradi (u sredini). Dvije spavaće sobe su okrtenute prema istoku i prema parku, tihe. Dnevni boravak, terasa, trpezarija, kuhinja i kuhinjska lođa su okrenute prema jugozapadu sa otvorenim pogledom prema Marijin Dvoru, Skenderiji, Zetri Uz stan ide....