• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 23 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 23 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 2300 km/m2 okućnica

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 2300 km/m2 okućnica" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 1.456 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 85,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu, gorni hotonj,orahov brijeg povrsina 85 m 2 , okucnica 750 m 2 plin, struja voda centralno grijanje, telefon Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 115.000 KM, 78,00 m2 cca 1470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica 78m2 stambene povrsine u Pazaricu, sa garazom i okucnicom od 1412m2. Nalazi se u mirnom vikend naselju Šinici-Resnik,preko puta Osenika na mjestu sudara kontinentalne i mediteranske klime . Prodaje se potpuno opremljena sa namještajem i većom etno kolibom za odmor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 70,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom u naselju Osijek. Kuća je dimenzija 8,00x9,00m te posjeduje garazu. Okućnica je ukupne površine od 1250m², na imanju se nalazi bunar dubine 6m gdje čak postoje instalacije da se kuća snadbijeva. Prilaz imanju je asfaltiran, kuća posjeduje i gradske priključke....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Sedrenik, 54.000 KM, 45,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje manju kuću sa okućnicom na Sedreniku, ulica Ramića Banja, općina Stari Grad, Sarajevo. Predmetna nekretnina je izgrađena na zemljištu površine 290 m2. Prema podacima iz katastarskog plana površina kuće iznosi 27 m2,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)