• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 23 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 23 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 2300 km/m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon do 2300 km/m2" pronađeno 303 nekretnina - prosječna cijena 1.709 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2100 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 72,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Branilaca Vijenca, općina Vogošća. Nekretnina površine 72m2 + balkon se nalazi na 2. spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 154.000 KM, 71,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Stan u izvornom stanju 2 Lifta Vlasnik 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 166.000 KM, 71,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan površine 71m2 nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 130.000 KM, 71,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem odlično rasporedjen trosoban stan u Sarajevu, naselje Hrasno u ul. Antuna Branka Šimića na 11 spratu sa 71 m2 uknjiženog stambenog prostora+2 balkona od kojih je jedan veći sa 6m2 dok je drugi nešto manji caa. 4,5 m2, plafon je visine 2,50 m. Lokacija je izuzetno dobra, jer....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 112.000 KM, 71,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposobni stan 71 km na najboljoj lokaciji na Dobrinji,Slovenacka izgradnja. Super komforan,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom. Odvojen spavaci dio sa drugim hodnikom. Na prvom katu 1/1 ustakljen balkon . NAMJESTEN Vrlo povoljno!!! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 75.000 KM, 71,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, naselje Mahmutovac ulica Paje sokak u neposrednoj blizini kombi stanice. Kuća je građena 1985 god i tad je useljena, sastoji se od podruma, gdje je smještena kompletno namještena garsonjera sa zasebnim ulazom. Sprat se sastoji od tri prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 70.900 KM, 71,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor čini hodnik,kupatilo,kuhinja i jedna velika prostorija OPIS:PARKET ZAVRŠEN EW 3-S LAKIRAN BOJA: HRAST PRIRODNI ZEMLJA PORIJEKLA: AUSTRIJA NAZIV TVRTKE: J.U.A. Frischeis Ltd. KERAMIKA ZIDNI KAMEN MARFIL DEKOR LEYRE VIZIJA CARPATTIA SVA KERAMIKA PRVI RAZRED ZEMLJA PODRIJETLA:....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 149.000 KM, 70,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Ko prvi djevojci, njemu djevojka! Ako trazite stan na izvanrednoj lokaciji, koji je veoma ocuvan, te djelimicno renoviran, sa dnevnom sobom, dvije spavace, trpezarijom, dva mokra cvora i prostranim cetvrtastim balkonom, ukupno 70 m2, ovo bi mogao biti vas sretni dan! Ovaj stan koji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 140.000 KM, 70,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom u naselju Osijek. Kuća je dimenzija 8,00x9,00m te posjeduje garazu. Okućnica je ukupne površine od 1250m², na imanju se nalazi bunar dubine 6m gdje čak postoje instalacije da se kuća snadbijeva. Prilaz imanju je asfaltiran, kuća posjeduje i gradske priključke....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 165.000 KM, 70,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Najava osnovnih informacija za prodaju stana U A fazi Alipašinog polja. Ulica Trg međunarodnog prijateljstva. Sprat 9 i nije zadnji Dva lifta, teretni i obični Dvostrana orijentacija jug-sjever Balkon Centralno gradsko grijanje gusani radijatori Stan u izvornom stanju Površina stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 70,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje trosoban stan u Buća Potoku, koji se nalazi nedaleko od kružnog toka, smješten neposredno uz supermatket Bingo, mesenicu Semić..pozicioniran na četvrtom spratu zgrade četverokatnice bez lifta, ulica Adema Buće, opština....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 118.000 KM, 70,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ontakt osoba , Davor Mirkov +387 62 724 792 mail davor.mirkov@gmail.com OPIS NEKRETNINE Stan je velicine 70m2, 3 sobe , kupatilo , kuhinja , hodnik i trpezarija. Stan ima blindirana vrata , balkon koje je ustakljen i okrenut prema suncanoj strani. Stan je orjentisan na obije strane....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 70,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikendica smještena u prelijepom prirodnom okruženju na planini Trebević, u mjestu Petrovići. Ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju mirnog odmora, udobnosti i pristupačnosti, idealnu za odmor od gradske vreve ili kao mjesto za uživanje u prirodi. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 96.000 KM, 70,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam trosoban stan 70 kvadrata za manji jednosoban-jednoiposoban do 40 kvadrata uz nadoplatu. Stan je nedavno djelomicno adaptiran ( sve osim stolarije, kupatila i WC-a). Stan ima tri sobe, trepezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, WC, balkon. Balkon ne ulazi u kvadraturu. Nadoplata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 92.000 KM, 70,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu, Novi Grad, 70 m2, orijentacija istok-zapad, deseti sprat, veliki dnevni boravak sa pogledom na glavnu ulicu, blizu tramvajska stanica, kablovskaTV, internet, telefon, interfon, kamera na ulazu, lift,izvrsne komsije,.. Informacije na tel. 00387 62....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 70,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 70m2 u na Marijin Dvoru.Stan se nalazi na cetvrtom spratu starije,dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,dvije sobe,toaleta i balkona koji ne ulazi u uknjizenu kvadraturu.Grijanje je plinsko etazno a postoji mogucnost i alternativnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 70m2.Stan se nalazi na cetvrtom spratu zgrade sa liftom u Ilidzanskom naselju Luzani.Zgrada je izgradjena 2009god.a stan je dvosoban.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,dvije sobe,kupatila i balkona koji ima cca 5m2.Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan 70 m2 u centu Hadžića na drugom spratu.Stan se sastoji od hodnika,kupatila,wc,trpezarije,kuhinje,dn.boravka i 2.spavaće sobe.U prizemlju zgrade ima i pripadajući podrum od 4m2. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.090 KM, 70,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dimenzije objekta su 7 m x 5 m. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju objekta nalaze se: dnevni boravak sa kuhinjskom nisom, toalet sa kupatilom, mala soba, hodnik sa unutrašnjim stepeništem. U potkrovlju su dve sobe sa terasom širine jednog metra koja se prostire....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 123.000 KM, 69,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Stan je veoma prostran i svetao, trostrano orijentisan, ima 2 velike sobe i jednu manju, veliki hodnik, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu, kao i dva spaiza, jedan veci, drugi manji. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 69,00 m2 cca 1730 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 110.000 KM, 69,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 103.500 KM, 69,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 68,59 m2 na lokaciji StupCentar po cijeni od 1500KM sa PDV-om. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 160.000 KM, 68,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan Patriotske lige Sarajevo Centar Odličan trosoban stan u ulici Patriotske lige, 68 kvadrata, balkon, podrum, dvije spavaće sobe, posebno kuhinja i trpezarija, veliki hodnik, veliko kupatilo. Grijanje centralno gradsko, stan je u izvornom stanju ali očuvanog parketa. Ono....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 116.000 KM, 68,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Sarajevu u Ulici Soukbunar iznad Platoa Skenderija. Pozicija - suteren 68 m2 sa baštom cca 80 m2 na kojoj je moguće proširenje stana. Potpuno renoviran. Poseban ulaz i parking. Svi papiri uredni, vlasnistvo 1/1. ZK . Plinsko grijanje. Blindirana vrata. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 155.212 KM, 67,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 142.000 KM, 67,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 67m2 (71 sa balkonom) pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Akademika Petra Mandića. Iza leđa autobuske stanice. Trosoban stan odličnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 138.000 KM, 67,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban stan Grbavica ul. Derviša Numića 24, drugi sprat, blizu poliklinike SANASA.Ima dnevni boravak sa balkonom-lođa, kuhinja, kupatilo, dvije sobe, ostava, podrum.Ugrađena klima.Centralno gijanje.Kablovska, internet, blindo protivprovalna vrata.Drvena stolarija. Kontakt....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 135.000 KM, 67,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namjesten stan od 67m2 u novogradnji na Dobrinji.Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade izgradene 2011god.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije u jednoj cjelini,spavace sobe,kupatila i balkona od cca6m2 koji ne ulaze u kvadraturu stana.Stan je potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 160.000 KM, 67,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, neposredno pored Katedrale. Nalazi se u odlicnom stanju, nisu potrebna znacajnija ulaganja. Osim toga, stan posjeduje dva parking mjesta u zaklonjenom prostoru ispred zgrade. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 303)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>