• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće balkon" pronađeno 993 nekretnina - prosječna cijena 3.444 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 250000 KM (prosječna cijena)
    • do 300000 KM
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • 2.sprat
    • grijanje na plin
    • parking
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 130.000 KM, 70,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 70,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 339.000 KM, 70,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju nudi najbolji stan na Dolac Malti, ulica Envera Šehovića. Tek detaljno i profesionalno renoviran u potpunosti od poda do plafona i bukvalno svi segmenti (podovi, vodovodne i strujne instalacije, instalacije grijanja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 59.090 KM, 70,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 96.000 KM, 70,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam trosoban stan 70 kvadrata za manji jednosoban-jednoiposoban do 40 kvadrata uz nadoplatu. Stan je nedavno djelomicno adaptiran ( sve osim stolarije, kupatila i WC-a). Stan ima tri sobe, trepezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, WC, balkon. Balkon ne ulazi u kvadraturu. Nadoplata....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 149.000 KM, 70,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Ko prvi djevojci, njemu djevojka! Ako trazite stan na izvanrednoj lokaciji, koji je veoma ocuvan, te djelimicno renoviran, sa dnevnom sobom, dvije spavace, trpezarijom, dva mokra cvora i prostranim cetvrtastim balkonom, ukupno 70 m2, ovo bi mogao biti vas sretni dan! Ovaj stan koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 70m2 u na Marijin Dvoru.Stan se nalazi na cetvrtom spratu starije,dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,dvije sobe,toaleta i balkona koji ne ulazi u uknjizenu kvadraturu.Grijanje je plinsko etazno a postoji mogucnost i alternativnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 92.000 KM, 70,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu, Novi Grad, 70 m2, orijentacija istok-zapad, deseti sprat, veliki dnevni boravak sa pogledom na glavnu ulicu, blizu tramvajska stanica, kablovskaTV, internet, telefon, interfon, kamera na ulazu, lift,izvrsne komsije,.. Informacije na tel. 00387 62....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan u centru Sarajeva kod Austriske i Francuske ambasade, nedavno renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vikendicu dimenzija 8x7m, spratnosti S+P+Pt, ukupne korisne površine 70m2. Izgrađena je u naselju Miševići na vrlo lijepoj zemljišnoj parceli ukupne površine 1585m2 i izuzetno lijepim i mirnim okruženjem. Koncipirana je na način da se u suterenskoj etaži nalazi garaža (trenutno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine objavljuje prodaju dvosobanog stana u Sarajevu u luksuznoj novogradnji “PALAZZO” naselje Breka u ulici Himze Polovine. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S.5, površine 70,05 m2, nalazi se na prizemlju objekta (visina prvog sprata), dvosoban,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo uredan i lijepo namješten dvosoban stan, površine 70m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade izgrađene u ulici Stupska u naselju Stup. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, degažmana, predsoblja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Breka, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem atraktivan stan na Breci,stan ima 70 kvadrata,2 spavace sobe,kuhinja,kupatilo I vc odvojeni,u sklopu stana je I velika terasa 48 kvadrata.stan je na prvom spratu.nova kuhinja, I kamin u dnevnom boravku. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Pala 70+10 m2 . Stan se nalazi na novom setalistu u neposrednoj blizini fakulteta i novog hrama . Odgovara zamjena za nekretninu na primorju Crne Gore . Sve informacije na 065/581-265 Goran Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2024.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine Platinum STAR izdvaja iz svoje ponude prodaju trosobnog stana u Sarajevu,naselje Stup. Stan se nalazi na drugom spratu novogradnje ,ukupne povrsine 70m2 +balkon. Posjeduje 3 spavace sobe ,dnevni boravak sa balkonom, kuhinju i kupatilo. Zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća u Blažuju.Plac je ograđen ,klizne kapije.Veliki voćnjak , bašta,parking plac .Prvi sprat je useljiv.Put od centra Blažuja do kuće asvaltiran. (1,6km)Voda,stuja. Mir ,puno zelenila. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u prizemlju kuće, oko 70m2 sa okućnicom oko 400 m2, u centru Sarajeva ulica Save Skarića ili mijenjam za adekvatnu nekretninu u Banja Luci. Kontakt telefon: 066/614-733 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prostran i moderan stan u naselju Kovačići, neposredno iznad zgrade OHR-a. Stan je izuzetno svijetao i trostrano orjentisan (istog, jug i zapad), na drugome spratu, površine 70 kvadratnih metara, plus 16 kvadrata balkona. Stan ima tri sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, veoma prostrano....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Alipašino polje A faza, Trg međunarodnog prijateljstva, trosoban, 70 m2, III sprat, cen. gr.,kabelska, internet, vl. 1/1, uknjižen. 50m od škole, tramvaja i trolejbusa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 70,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na Ilidži-Pejton, obostran, uknijžen, namješten, namještaj dobro očuvan, uknjižen, 2 sobe i dnevni boravak, kupatilo i wc, ostava, trpezarija i balkon. Cijena 110 000 KM. Za sve dodatne informacije 061/ 912 100 ili 061/515 962 ili dalilab.2605@outlook.com Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 241.500 KM, 69,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.indomio.ba

P R O D A T O ! ! ! Prodaje se poseban, interesantan, dvosoban stan na 1 spratu AU zgrada, dobro očuvane, redovno održavane. Predprostor zgrade ograđen kovanom željeznom ogradom, lijepo holtikulturno uređen. Lokacija: Centar, Bolnička ulica, u blizini kliničkog centra i više poznatih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 430.220 KM, 69,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidza u ulici Emira Bogunića Čarlija. Stan je površine 69 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i malom ostavom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 103.500 KM, 69,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 68,59 m2 na lokaciji StupCentar po cijeni od 1500KM sa PDV-om. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.000 KM, 69,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Stan je veoma prostran i svetao, trostrano orijentisan, ima 2 velike sobe i jednu manju, veliki hodnik, kuhinju, trpezariju, kupatilo i terasu, kao i dva spaiza, jedan veci, drugi manji. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 123.000 KM, 69,00 m2 cca 1780 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 179.500 KM, 69,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvoiposoban stan u naselju Dobrinja IV, ulica Petra Tiješića , ukupne površine 69m na 3 spratu petokatnice. Sastoji se od kuhinje sa izlaskom na lođu , trpezarije, dnevnog boravka sa izlaskom na balkon, 1 veće spavaće sobe i 1 manje spavaće sobe ,kupatilo sa WC . Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 110.000 KM, 69,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 69,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 69,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten trosoban stan površine 69m2, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u ulici Nedima Filipovića. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, toaleta i predsoblja. Posjeduje dva balkona, od kojih se jednom pristupa iz spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, Na upit, 69,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijepo uređen poslovni prostor kancelarijskog tipa, površine 69m2. Prostor se nalazi na prvom spratu novoizgrađene stambeno – poslovne zgrade u naselju Dobrinja. Sastoji se od tri odvojene prostorije/kancelarije, a posjeduje i čajnu kuhinju, balkon, kupatila i predulaz.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 796)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>