• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće 1.sprat reno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće 1.sprat reno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće 1.sprat renoviran

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće 1.sprat renoviran" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 2.831 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 KM
    • do 250000 KM (prosječna cijena)
    • do 310000 KM
    • do 2500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 550.000 KM, 86,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sprat austro-ugarske zgrade u srcu Ba�?ar�ije, u ulici Telali, 20ak metara od Sebilja. O nekretnini : Ono �to ovu nekretninu izdvaja je njena top lokacija, blizna Sebilja koji je na 20ak metara, u samom jezgru kulturno-historijskog dijela Starog Grada. Sprat posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 175.000 KM, 85,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u Centru grada, 80m2, renoviran, 3 sobe, kuhinja, kupatilo, balkon, I sprat Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 67.000 KM, 84,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu. Stan se nalazi na prvom spratu u trospratnoj kući. Stan je renoviran i trenutno nije naseljen. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 80 m2 što veće 1.sprat renoviran'
214.000 KM
180.000 KM
320.000 KM
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo renoviran i svijetao trosoban stan površine 83m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Edhema Eke Džubura, u naselju Pejton. Stan je tokom 2024 godine kompletno renoviran, a tom prilikom su promijenjene vodovodne i elektro instalacije, stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.900 KM, 82,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran trosoban stan pozicioniran na 1. spratu zgrade, ulica Avde Smajlovića, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, ostava, dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 340.000 KM, 79,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje gala trosoban, potencijalno troiposoban stan u suhom centru grada, na prvom spratu dobro održavane zgrade odmah preko puta Druge gimnazije. Na uglu ulica Koševo i Sutjeska nudimo vam ovaj dragulj sarajevskog tržišta, idealan ukoliko ste u potrazi za većim stanom ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo renoviran i lijepo opremljen trosoban stan površine 60m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka iz kojeg se pristupa balkonu, kuhinje, trpezarije, dvije spavaće sobe, kupatila i predsoblja. Nalazi se na prvom spratu dobro pozicionirane stambene zgrade u naselju Grbavica.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2021.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo renoviran i potpuno namješten trosoban stan, površine 60m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u naselju Lužani. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila i lođe. Stan je renoviran, uredan i vrlo pogodan za porodični način....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, Na upit, 53,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan – Ilidža (Otes), 53 m² + balkon 6m2, mogućnost proširenja iznad stana potkrovlje. Privatna prodaja, stan je 1/1 vlasništvo, papiri uredni. Prodaje se funkcionalan i renoviran stan površine 55 m² u samom početku naselja Otes, općina Ilidža, 30 metara od Džamije 50m....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 239.912 KM, 52,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje se dvosoban stan u Starom gradu nedaleko od samog centra. Nalazi se na prvom spratu male stambene zgrade i površine je cca 52m2. Sastoji se od tri prostorije: dnevnog boravka, spavaće sobe, te velike trpezarije i kuhinje. Pored ovih prostorije ima i ulazni hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 40.000 KM, 52,00 m2 cca 770 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 80.000 KM, 50,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan na dobrinji 1 renoviran na 1 spratu. Stan je jednoiposoban od 50 kvadrata i nalazi se Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Alipašino Polje, Na upit, 48,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo lijepo namješten, manji dvosoban stan, površine 48m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u ulici Trg Solidarnosti, u A fazi naselja Alipašino Polje. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo manji dvosoban stan površine 42m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrađene u naselju Grbavica. Stan je dvostano orjentisan jug – sjever, a sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila, degažmana, predsoblja i balkona. Prema informacijama....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Višnjik, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Višnjik, I sprat, 42m2, trostrano orijentisan. Renoviran, odmah useljiv. +381-64-214-3892 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten, manji dvosoban stan, površine 40m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Gradačačka, u naselju Čengić Vila II. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, predsoblja, balkona, malog vešeraja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 39,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo kompletno renoviran i opremljen manji dvosoban stan površine 39m2. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u ulici Omera Stupca, nedaleko od Shopping centra Alta ali i Avaz Twist tornja. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 38,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo vrlo lijep, jednosoban stan površine 38m2, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade izgrađene u naselju Hrasno. Stan je u izuzetno dobrom stanju, vrlo je uredan i prodaje se kompletno opremljen. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa komfornom trpezarijom (koja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmjujemo potpuno i lijepo renoviran stan površine 34m2, koji se nalazi na prvom spratu zgrade izgrađene u ulici Gradačačka, u sarajevskom naselju Čengić Vila II. Sastoji se od dvije odvojene prostorije, kuhinje, kupatila i predulaza. Zapadno je orjentisan, što ga u kombinaciji....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo potpuno renoviran i novoopremljen manji, dvosoban stan površine 33m2, koji se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Jezero. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spaveće sobe, kupatila i predsoblja. Tokom 2021 godine je potpuno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.000 KM, 30,00 m2 cca 2770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban renoviran stan na 1. spratu u Ilijašu, ulica Ivana Franje Jukića. Stan površine 30m2 se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, kupatila i dnevne sobe. Dvostrane je orijentacije. Dva tipa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 28,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje garsonjeru za prodaju u Švrakinu, ulica Prvomajska. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i kupatila. Ukupna površina iznosi 28 m². Nekretnina je u potpunosti renovirana i useljiva, smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 114.500 KM, 27,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje jednosiposoban stan na Vracama iznad Policijske akademije u Dobojskoj ulici, općina Novo Sarajevo. Stan je pozicioniran na prvom spratu manje stambene jedinice (ukupno četiri stana). Sastoji se od ulazog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, manje spavaće....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-29 (od ukupno 29)