• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 770000 km 70 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 770000 km 70 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 770000 km 70 m2 što skuplje za adaptaciju

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 770000 km 70 m2 što skuplje za adaptaciju" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.666 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 730000 KM (malo jeftiniji)
    • 800000 KM (malo skuplji)
    • do 2400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • parket
    • dvorište
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 394.000 KM, 72,00 m2 cca 5470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. ; Malta .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 380.000 KM, 72,00 m2 cca 5280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan, 72 m2, Dolac Malta tzv "Sibica." Potrebna djelimicna adaptacija, u stanu su zamijenjene sve vodovodne i kanalizacione instalacije, te postavljeni kvalitetni aluminijski prozori. Dvostrano orijentisan, sjever - jug. U neposrednoj blizini zgrade su svi neophodni sadrzaji,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 770000 km 70 m2 što skuplje za adaptaciju'
159.941 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 175.000 KM, 70,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 70m2 u na Marijin Dvoru.Stan se nalazi na cetvrtom spratu starije,dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje,dvije sobe,toaleta i balkona koji ne ulazi u uknjizenu kvadraturu.Grijanje je plinsko etazno a postoji mogucnost i alternativnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 65.000 KM, 67,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je "austrougarska" gradnja, visoko plafoni (3,20 m). Tacna spratnost je - visoko prizemlje. Poslije rata uradjena djelimicna adaptacija (podovi, sve instalacije, preraspodijela prostorija). Potrebno izvrsiti zamjenu stolarije. U zajednickom dvoristu objekta, ulaz iz ulice Asciluk,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)