• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 760000 km balkon barem 80 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 760000 km balkon barem 80 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 760000 km balkon barem 80 m2 što veće dvorište Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 760000 km balkon barem 80 m2 što veće dvorište najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 720000 KM (malo jeftiniji)
    • 790000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 699.955 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverospratna, nenamještena rezidencija kuća površine 485m2 u ulici Drinska, na Pofalićima. Nekretnina sadrži 14 prostorija, od toga 10 spavaćih soba i 4 dnevna boravka, odnosno prostorije za prijem gostiju, 4 kuhinje i 4 veća kupatila. Prelijep pogled s balkona i terasa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 700.000 KM, 485,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 480.000 KM, 400,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novo izgrađena poslovno stambeni objekat u Sarajevu općina Novi Grad naselje Zabrđe. Kuća se se nalazi uz glavnu cestu sa veoma odličnoj poziciji, a sastoji se od prizemlja gdje se nalazi poslovni prostor sa dva sanitarna čvora i velikim portalom. Poslovni prostor je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 194.900 KM, 400,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje Vilu u Roh-Bau fazi sa građevinskom dozvolom na Poljinama, opština Centar - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom, udaljeno svega 4,3 kilometara ili 10 min. vožnje od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 400,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dvorištem površine 400m2,na kojem se nalazi i uknjižena garaža.Objekat se nalazi u ulici Nusreta Fazlibegovića br.31,Opština Centar ispod naselja Nova Breka,odmah uz ulicu.Cijena na upit,kontakt telefon:033/206 542. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 680.000 KM, 398,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju samostojeći stambeno-poslovni objekat rezidencijalnog karaktera na Vracama u ulici Derviša Numića. Objekat se nalazi iznad zaobilaznice (tranzita) i dominira mikro-lokacijom. Udaljenost od tranzita iznosi cca 150 m, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 646.800 KM, 368,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine u osnovi 92 m2 + 500 m2 dvorište + 719 m2, nalazi se na parceli površine 1311 m2. Sastoji se iz četiri etaže i to prizemlja, dva sprata i potkrovlja (nije opremljeno). Prizemlje se sastoji od garaže, podruma/ostave kuhinje i sobe. Spoljašnje stepenice vode na sprat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 760000 km balkon barem 80 m2 što veće dvorište (70)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)