• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 720000 km 70 m2 što veće Na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 720000 km 70 m2 što veće Na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 720000 km 70 m2 što veće Najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 720000 km 70 m2 što veće najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 680000 KM (malo jeftiniji)
    • 750000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 410.000 KM, 76,00 m2 cca 5400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO ; Grijanje centralno PRODAJA, STAN TROSOBAN, 76m2,TRG HEROJA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 380.000 KM, 76,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se ekskluzivan trosoban stan, kao i garažno mjesto u zatvorenoj garaži (po posebnoj cijeni od 30.000 KM) na jednoj od najljepših lokacija u centru. Stan je veoma sunčan, sa jugoistočnom orijentacijom, u novoizgrađenom objektu. Za gradnju su korišteni najmoderniji materijali,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 459.830 KM, 76,00 m2 cca 6050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u starom gradu. Stan se nalazi pored zgrade Viječnice u stambenom objektu iz austougarskog perioda. Stan je na drugom spratu i po strukturi je trosoban ukupne stvarne površine 80 m2, dok se u dokumentaciji vodi kao 73 m2. Stan ima visoke stropove, velike....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 295.000 KM, 76,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 76 m² u osnovi (P+S+Pt.), sa ograđenim zemljištem površine 1.987 m², naselje Kijevo, općina Trnovo. Prizemlje: Ulazni hodnik, ostava, kuhinja i veliki dnevni boravak. Sprat: sprat je povezan unutrašnjim stepeništem i sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 160.000 KM, 76,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Ferhadiji, u blizini Katedrale. Stan je ukupne površine 76 m2 na trecem spratu stambene zgrade bez lifta. Potrebna je renovacija. Nekretnina posjeduje Plin Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 644.840 KM, 76,00 m2 cca 8490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 76 m2 po ZK izvatku + dva balkona koja su pretvorena u stambeni dio. Nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa balkonom koji je pretvoren u stambeni dio, kuhinje, dvije spavaće sobe od koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, Ul Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika i kupatila. Stan....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 720000 km 70 m2 što veće (327)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)