• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 690000 km do 50 m2 što jeft - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • sarajevo nekretnine do 690000 km do 50 m2 što jeft - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 690000 km do 50 m2 što jeftinije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 690000 km do 50 m2 što jeftinije" pronađeno 485 nekretnina - prosječna cijena 3.705 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 650000 KM (malo jeftiniji)
    • 720000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 129.010 KM, 37,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

APARTMANI TREBEVIĆ NOVOGRADNJA!!! NPL WOLVES!!! NPL Wolves Trebević – NPL Wolves Trebević (npl-wolves.com) U srcu prirode na Trebeviću u prodaji veliki izbor apartmana u izgradnji od 36m2,39m2,41m2,49m2 i 51m2 Apartmane mozete kupiti putem kredita,kojeg mozete ostvariti preko jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.363 KM, 33,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju garsonjere u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 36,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 8. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba(napravljena u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.900 KM, 28,00 m2 cca 4640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan pozicioniran na prizemlju zgrade bez lifta, ulica Alipašina, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i kupatilo. Nekretnina iziskuje punu adaptaciju. Orijentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 130.000 KM, 44,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 54,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan u Starom gradu ulica Obala kulina Bana na drugom spratu. Stan posjeduje dnevnu sobu,kuhinju,kupatilo i spavaću sobu. Iz stana se pruža pogled na zgradu opštine stari grad. Dobra lokacija u neposrednoj blizini samog centra grada. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.850 KM, 52,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u izgradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan, garaža i ostava! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Za danas unikatna ponuda prodaje stana u novogradnji u Vogošći. Vrhunski trosoban stan i garaza i ostava! Pogledjate tlocrt! Cijena 2500 KM po m2 sa PDV-om. Sa stanom mozete kupujete i ostavu po cijeni od 2.500 KM na minus jedan etaži, kao i parking garažno mjesto na -1 etaži po cijeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 132.000 KM, 44,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban i opremljen stan u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska! Ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te prostrani balkon! Južna sunčana orijentacija, sprat 6 i zgrada sa liftom, parking ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 133.000 KM, 44,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na gornjim Ciglanama, općina Centar. ; Ciglane .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje odličan dvosoban na granici Grbavici, ul. Grbavička. Stan se nalazi na 2. spratu stanbene zgrade sa ukupno 5 spratova.Po strukturi dvostrano orjentisan dvosoban stan, iz hodnika se pristupa svim prostorijama, posjeduje dnevni boravak odvojeno od kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u najljepsem dijelu grbavice u blizini Shopinga, stan ima 54 kvadrata s tim da je uradjeno ustakljavanje balkona kvalitetnom maomex stolarijom i time dobiveno dodatnih jos 4 kvadrata (na 54 m2 koliko je u papirima) predvidjena za trpezariju, stan ima hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 137.000 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Prijedorska 17 ugodan i lijep. Sastoji se od špajza, kuhinje, hodnika, kupatila i prostranog dnevnog boravka sa blindiranim vratima i urednim papirima. Mogućnost iznajmljivanja garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 137.000 KM, 30,00 m2 cca 4570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje poslovn prostor na Mejtašu u ulici Kevrin Potok, općina Centar Sarajevo. Predmetni poslovni prostor predstavlja zaseban objekat smješten između dvije zgrade na samo 450 m udaljenosti od Titove ulice. Sastoji se od jedne radne prostorije, manje ostave....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 137.200 KM, 40,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u osnovi površine cca 40 m2 i nalazi se na parceli površine 720 m2. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, sobe, ostave i kupatila. Prisutna je sva infrastruktura, voda i kanalizacija. Grijanje je na drva. Prilaz kući je makadam, 20 m sa asfalta. ID CODE: #13047 Ervin Hadžiefendić....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 139.000 KM, 39,00 m2 cca 3560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvoetažni poslovni prostor površine 32 m² (korisna površina 39 m²), smješten u prizemlju zanatskog centra u naselju Kovačići, općina Novo Sarajevo. Opis objekta: Prizemlje: dvije komotne prostorije i toalet Galerija: dodatni prostor dostupan putem željeznih stepenica Karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 139.965 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 42,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na izrazito atraktivnoj lokaciji kod Hotela Europe i Ferhadije džamije. Stan je dvostrano orijentisan i isti posjeduje dvije sobe,hodnik,terpezariju,kuhinju, kupatilo, ukupne površine 42m2 + 3m2 Balkona i podrum u sklopu zgrade. Stan je djelimično renoviran 2010 god kada je urađeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 32,00 m2 cca 4380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je uradjen,ima plinsko grijanje radijatori,posjeduje podrum i tavanski prostor, papiru uredu, sve je blizu, škole, tramvaj, kombi, pijace. Cijena 140000KM, Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 140.000 KM, 54,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten, useljiv stan 54m2, nadogradnja. Stan se nalazi na 7 spratu zgrada posjeduje lift. Stan se nalazi na Grbavici Ulica Behdžeta Mutevelića 81 preko puta "Željinog" stadiona. Cijena stana 140.000KM Kontakt osoba Sadin GSM 061 811 785 ili putem e-mail adrese www.info@iron.ba....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 140.238 KM, 33,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju apartmana u srcu olimpijske ljepotice Bjelašnica. Lokacija je Babin do - neposredno iznad kružnog toka i Hotela "Han". U blizini su i veliki broj ugostiteljskih objekata, javni i parking uz naplatu, te direktan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 141.780 KM, 41,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena zgrada „ Zora – Prime“ nalazi se u ulici Pijačna bb, naselje Stup, općina Ilidža, Sarajevo. Lokacija zgrade se nalazi na udaljenosti 3 km od centra Ilidže i svojom pozicijom omogućava blizinu najatraktivnijih lokacija u i oko Sarajeva koje čine okosnicu zimskog i ljetnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 141.925 KM, 40,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 141.960 KM, 40,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 142.000 KM, 52,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan moderno opremljen,kompletno renoviran. Nove instalacije struje,vode,plinsko grijanje,ispod keramike ima i podno grijanje,nova stolarija,parket. Odlican raspored.Ima svoj podrum. Zgrada na tri sprata,mirno,ispred i iza park,ulaz sa interfonom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 143.815 KM, 41,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 144.480 KM, 41,00 m2 cca 3520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 145.000 KM, 48,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan na Čobaniji od 48 kvadrata, extra lokacija, može se razgovarati i za garažu koja košta dodatnih 20.000 km Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 45,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 37,00 m2 cca 3920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 36,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u jednoj od najboljih novogradnji na Dobrinji, zgrada Bella Casa. Stan površine 35.50m2 čine ulazni hodnik, balkon, kuhinja i dnevni boravak. Nekretnina se nalazi na prvom spratu, dvostrano orijentisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 30,00 m2 cca 4830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju garsonjeru u Centru, Ul.Koševo. Površinu 30 m2 (22 m2 uknjižena površina) čine dnevni boravak (koji je malom pregradom dobio spavaći kutatk), kupatilo i ulazni hodnik gdje je smještena mala kuhinja. Stan je smješten na 4.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.800 KM, 54,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Vogošći, ulica Partizanskog odreda Zvijezda, općina Vogošća, kanton sarajevski. Stan se nalazi na prvom spratu stambene jedinice bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 146.764 KM, 39,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stanova u stambeno-poslovnom objektu u izgradnji na Dobrinji. Nakon realizacije niza uspješnih stambeno-poslovnih objekata firma Butmir u saradnji sa agencijom za nekretnine Stanpromet sa ponosom predstavlja novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 148.500 KM, 33,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 148.500 KM, 54,00 m2 cca 2750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 54 m2 Dnevni boravak Soba Kuhinja + trepezarija Hodnik Ostava WC Balkon U stanu ostaje Kuhinja i elementi (mašina za suđe, el. šporet, frižider..), u wc-u ostaje veš mašina i mašina za sušenje..itd Vlasništvo uredno 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 149.000 KM, 39,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

NOVO U PONUDI! NOVOGRADNJA SPO DOBRINJA! Jednosoban stan zapadne orijentacije. Fantastične cijene i ugodna lokacija. Objekat niske spratnosti (S+P+5) nudi stanove različitih veličina i dispozicija na etažama od prizemlja do petog sprata. Možete birati od garsonjere do stanova sa 3....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 149.000 KM, 53,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se sunčan, dvosoban stan u Centru, 53 m2 sa garažom, na prvom spratu stambene zgrade 400m iznad Katedrale. Cijena 150.000KM. Tel. 061/521-368, 061/432-818 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 149.900 KM, 36,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 36m2 pozicioniran na 11. spratu nebodera u Hrasnom, ulica Trg Heroja, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s kuhinjom, spavaća soba s izlazom na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 485)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>