• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 690000 km što manje do 50 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 690000 km što manje do 50 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 690000 km što manje do 50 m2 2.sprat

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 690000 km što manje do 50 m2 2.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.708 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 650000 KM (malo jeftiniji)
    • 720000 KM (malo skuplji)
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 52.000 KM, 21,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem garsonjeru na Grbavici, B. Mutevelica 8/II sprat, potpuno renovirana sa novom kuhinjom, odlicna lokacija. Cijena 52.000 KM Zvati iskljucivo od 9 - 13h 061/700 272 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređen kancelarijski poslovni prostor u Starom gradu Poslovni prostor se nalazi na drugom spratu objekta, neposredno uz glavnu saobraćajnicu, ulica Mula Mustafe Bašeskije. U neposrednoj blizini poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 261.000 KM, 29,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman na drugom spratu apartmanskog dijela Hotela Nomad, Bjelašnica. Bjelašnica pokazuje svoj potencijal iz dana u dan! Novi hoteli, novi sadržaji, nove prilike za vrhunske investicije. U korak s tim ide....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 690000 km što manje do 50 m2 2.sprat'
191.000 KM
  Apartman, SARAJEVO, 343.641 KM, 34,00 m2 cca 10110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 4.E, projektovane površine 34,64 m2, sprat 2, dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, manje spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov dvosoban, novopremljen stan i nije korišten. Nalazi se na 2. spratu zgrade. Površinu od 41.5 m² čine balkon, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo. Funkcionalno opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 45,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 47,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan renoviran stan sa dvije spavaće sobe u naselju Koševsko Brdo, ulica Muhameda Hadžijahića, općina Centar. Nekretnina površine 47m2 se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 48,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Istočnom Sarajevu – Dobrinja 1, Trg Na prodaju stan površine oko 48 m², smješten na drugom spratu zgrade u centru Dobrinje 1. Stan se sastoji od: • prostrane dnevne sobe, • spavaće sobe, • kuhinje i trpezarije, • kupatila, • balkona od cca 5 m². Posebna pogodnost je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 187.500 KM, 50,00 m2 cca 3750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje stan kakav ste odavno tražili. U maloj zgradi od ukupno dva sprata nudimo vam renoviran i trostrano orijentiran dvoiposoban stan. Nalazi se na posljednjem drugom spratu (ali iznad je tavan, da ne brinete hoće li prokisnuti ;-) i čine ga hodnik iz kojeg se ulazi u svaku....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 524.700 KM, 53,00 m2 cca 9900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan dvosoban stan pozicioniran na 2. spratu zgrade bez lifta, ulica Behdžeta Mutevelića, naselje Grbavica, Općina Novo Sarajevo. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i izlazom na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 636.000 KM, 53,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 2. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 53m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 54,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 54 kvad. metra , drugi sprat , 2 sobe , kuhinja , trpezarija , kupatilo sa novim bojlerom i tuš kabinom i pločicama , i hodnik sa ugradjenim plakarom . iza zgrade je veliko parkiralište . odmah pored zgrade se nalazi tržišni centar Merkur i najjeftinija pijaca u gradu .blizina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 135.000 KM, 54,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje odličan dvosoban na granici Grbavici, ul. Grbavička. Stan se nalazi na 2. spratu stanbene zgrade sa ukupno 5 spratova.Po strukturi dvostrano orjentisan dvosoban stan, iz hodnika se pristupa svim prostorijama, posjeduje dnevni boravak odvojeno od kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 130.000 KM, 54,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvosoban stan u Starom gradu ulica Obala kulina Bana na drugom spratu. Stan posjeduje dnevnu sobu,kuhinju,kupatilo i spavaću sobu. Iz stana se pruža pogled na zgradu opštine stari grad. Dobra lokacija u neposrednoj blizini samog centra grada. Nekretnina posjeduje Voda Telefonski....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)