• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2700 m2 što s - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2700 m2 što s - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2700 m2 što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2700 m2 što skuplje" pronađeno 1 945 nekretnina - prosječna cijena 2.658 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2560 m2 (malo manji)
    • 2840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 6200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parket
    • opremljen
    • balkon
    • bazen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 400,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dvorištem površine 400m2,na kojem se nalazi i uknjižena garaža.Objekat se nalazi u ulici Nusreta Fazlibegovića br.31,Opština Centar ispod naselja Nova Breka,odmah uz ulicu.Cijena na upit,kontakt telefon:033/206 542. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 450.000 KM, 400,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvije kuce na odlicnoj lokaciji na placu od 5497 m2, u ulici Safeta Zajke, Rajlovac. - Prilaz sa glavnog magistralnog puta. - Stambeni prostor 200 + 200 m2 - Centralno grijanje - Podrumske prostorije - Papiri uredni Mogucnost dogovora Za vise informacija, pozovite. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 450.000 KM, 370,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća - vila u Hadžićima, u blizini centra (300 m), ukupne stambene površine 370 m2, a površina okućnice je 700 m2. Kuća posjeduje 2 ulaza, 2 predsoblja, hodnik, 2 dnevna boravka, kuhinju, sobu za ručavanje, 2 kupatila, 4 spavaće sobe, dvije terase, 2 podruma i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 450.000 KM, 385,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 450.000 KM, 304,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju dvojnostambeni objektiv površine 304 m2 prizemlje +sprat.Objekat ima pristup sa glavne ceste .Sva potrebna dokumntacija je uredu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 450.000 KM, 360,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 450.000 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je oblozena toplotnom fasadom (Stiropor 10cm). Kuca se takode moze iznajmiti za sve svrhe. Cijena po dogovoru ! Dimenzije Kuce 13x9m Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 180,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na Hrasno Poslovni prostor, površine 180m2,na vrhunskoj lokaciji u ulici Azize Šačirbegović, Hrasno. Grijanje gradsko centralno. Poslovni prostor se nalazi u sklopu stambene zgrade.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 450.000 KM, 203,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 114,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se izuzetan cetverosoban stan od 114m2 u Ferhadija ulici.Stan se nalazi na trecem spratu dobro odrzavane zgrade austrougarske gradnje.Zgrada je izgradjena 1912 god a stan je posljenji put adaptiran 2012 god.Tom prilikom su zamjenjene sve elektro i vodo instalacije,vanjska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 100,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje stambeno-poslovni prostor.Prostor se nalazi u samom centru 3 minute od Katedrale u ulici Muse Čazima Čatića u prizemlju objekta.Stambeno poslovni prostor čine dvije cjeline od 48 i 52 m2, što su u naravi dva dvosobna stana, koja se prodaju zajedno, kao cjelina.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nahorevo, 450.000 KM, 86,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP PONUDA!! Prodaje se odličan potpuno namješten dvoetažni poslovni prostor površine 85m2 sa vlastitim parking mjestom (cca 12,5m2) ispred objekta( sve 1/1). Pozicioniran je u srednjoj od tri nove zgrade u naselju "Pionirska dolina" smjestene do objekta specijalne policije. Poslovni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 450.000 KM, 81,00 m2 cca 5560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. Stan je po strukturi četverosoban i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, balkona, kupatila, hodnika i ostave. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 450.000 KM, 78,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan, površine 78 metara kvadratnih, u naselju Grbavica. Lokacija stana je izvrsna i poželjna za stanovanje iz razloga što je Grbavica idealna za porodicu, zbog dosta zelenila koje je okružuje, kao i ostalih infrastrukturnih objekata neophodnih za život. Ovaj komforan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 71,00 m2 cca 6340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala trosoban stan u ulici Sutjeska, općina Centar koji odlično spaja moderan i retro stil. Stan površine 71m2 nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 107,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 77,00 m2 cca 5840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 74,00 m2 cca 6080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 449.833 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševo, 449.833 KM, 106,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Rental prodaje unikatan stan u ulici Marcela Šnajdera, u ušušnoj zgradici okruženoj zelenilom.Riječ je o dvoetažnom stanu od 105 kvadrata koji je raspoređen na sljedeći način:- donju etažu čine dnevni boravak, trpezarija, jedna veća i jedna manja spavaća soba, komforan ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 449.833 KM, 81,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2025.,

www.indomio.ba

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. Stan je po strukturi četverosoban i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, balkona, kupatila, hodnika i ostave. Standard:Vanjska stolarija je PVC,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 449.000 KM, 120,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću sa dvorištem u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća sa dvorištem ukupne površine 210m2 u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Kuća se sastoji od prizemlja, I sprata i tavana.Prednost....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 65,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan od 64 m2. Potrebno potpuno renoviranje. Nekada bio muzički studio. Stan se nalazi u prizemlju u ulici Vase Miskina kod Ekonomskog fakulteta u kvadrantu. Sve informacije na telefon 061549897 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum Ostava....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 449.000 KM, 92,00 m2 cca 4880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 448.000 KM, 70,00 m2 cca 6400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2025.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnju, smješten u Sarajevu, naselje Breka, nudi visokokvalitetne stanove idealne za moderni život. Objekat se odlikuje etažnom visinom od 300 cm, što daje osjećaj prostranosti i udobnosti. Dostupni stanovi: U objektu se nalazi ukupno 20 stanova, većina dvostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 445.900 KM, 67,00 m2 cca 6660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 445.000 KM, 79,00 m2 cca 5630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kompletno renoviran trosoban stan na Skenderiji, ulica Skenderija - Općina Centar, Sarajevo. Stan je pozicioniran na trećem (3) spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 443.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 443.000 KM, 83,00 m2 cca 5340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 465.000 KM
06.03.2026 - 443.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 441.000 KM, 80,00 m2 cca 5510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 80 m2 nalazi se na parceli površine 325 m2 + 161 m2 zemljišta sa pravom korišćenja. Kuća se sastoji iz dvije etaže. I etaža površine 40 m2 po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 441.000 KM, 75,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja C5, u ulici Rudija Alvađa. Stan je površine 75m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 440.200 KM, 142,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 4 soban stan na M. Dvoru. Uknjizen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 440.000 KM, 260,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

Bitno je napomenuti da je kuća nedavno adaptirana i da su prilikom adaptacije korišteni najkvalitetniji građevinski materijali. Namještaj i tehnički aparati su pretežno novi, od brendiranih proizvođača. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 440.000 KM, 191,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj poslovni prostor se nalazi u atraktivnoj lokaciji u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno, u ulici Antuna Branka Šimića. Površina ovog prostora je 190 m2, a sastoji se od dvije etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje, se sastoji od pet prostorija i tri toaleta, dok se na drugoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 440.000 KM, 126,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 438.797 KM, 71,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se četverosoban stan ukupne površine 70,80 m2, u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu na Otoci. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i balkona. Stan je izuzetno svijetao, sa dosta prirodnog svjetla a orijentacija istok -....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 435.280 KM, 72,00 m2 cca 6050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2025.,

www.embra.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 824)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>