• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 650000 km 1270 m2 što jefti - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 650000 km 1270 m2 što jefti - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 650000 km 1270 m2 što jeftinije najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 650000 km 1270 m2 što jeftinije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1210 m2 (malo manji)
    • 1330 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 610000 KM (malo jeftiniji)
    • 680000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 168.300 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću na Palama, ulica Kalovita Brda. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Grbavica, 185.000 KM, 67,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.indomio.ba

N Group. iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno izdvaja trosoban stan sa upisanim 67m2 a stvarne kvadrature 75m2. Stan se nalazi u suterenu manje stambene zgrade u najljepšem naselju u Sarajevu GRBAVICA. Nekretnina se nalazi na svega par koraka od pijace Grbavica, i Vilsonovog šetališta.....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 288.982 KM na 287.504 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 287.504 KM, 68,00 m2 cca 4230 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 288.982 KM
16.05.2026 - 287.504 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 295.600 KM, 68,00 m2 cca 4350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. ; Vraca .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Stup, 351.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan sa garažom u Sarajevu, opština Ilidža, naselje Stup, u ulici Stupska. ; Stup .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 620.000 KM, 98,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE! ; Kablovska televizija Klima PRODAJA, STAN ČEKALUŠA - CENTAR 98m2, PLUS POTKROVLJE!.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 650000 km što jeftinije najnovije (7)
  • sarajevo nekretnine do 650000 km 1270 m2 što jeftinije (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)