• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 640000 km najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 640000 km najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 640000 km najnovije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 640000 km najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 600000 KM (malo jeftiniji)
    • 670000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 640.000 KM, 80,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 640.000 KM, 64,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan u odličnom stanju 5 minuta udaljena JE autobuska Stanica, 15 minuta laganog Hoda učiniti katedrale IMA. Ispred zgrede SE nalazi parkiralište OD stanara PAPIRI 1 / 1 Kontakt telefon 062/226-940 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 640.000 KM, 77,00 m2 cca 8310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju gala trosobnog stana u neposrednoj blizini Druge Gimnazije, ul. Koševo, općina Centar. Pomenuta ljepotica poznata i po ranijem nazivu Kralja Tomislava, pozicioniran je u samoj žiži gradskog dešavanja. Bogat sadržaj....

 
 
 

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 638.400 KM, 152,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine nudi jedinstven i nov dvoetažni stan u tek izgrađenoj zgradi koja se nalazi u ulici Husinjska na Vracama. Ovu nekretninu krasi visok nivo kvalitete gradnje i raspored prostorija. Za naše kupce je obezbijeđeno i parking mjesto unutar same parcele....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 77,00 m2 cca 8270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Ciglane u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Stan je površine 77,5 m2 + balkon i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa donje strane i -1 sa gornje strane. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 637.000 KM, 60,00 m2 cca 10620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevo Tower-u, općina Novo Sarajevo, naselje Pofalići, u ulici Kolodvorska. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 637.000 KM, 103,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon ( 15 m2), trpezarije takodjer sa izlazom na balkon, kuhinje, spavaće sobe i wc-a, degažmana iz kog se ide u dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 636.000 KM, 53,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju u objektu Trebević Residence izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom smješten na 2. spratu objekta sa liftom. Apartman površine 53m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom te balkonom.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 640.920 KM, 90,00 m2 cca 7120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, Naselje otoka u ulici Žrtava Fašizma. Stan je površine 90 m2 + dva balkona i nalazi se na X spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 640000 km (2209)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)