• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2980 m2 okućn - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2980 m2 okućn - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2980 m2 okućnica što manje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2980 m2 okućnica što manje" pronađeno 72 nekretnina - prosječna cijena 1.639 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2830 m2 (malo manji)
    • 3130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 297.000 KM, 216,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u osnovi 72 m2, korisne površine 216 m2 (P+ 2S) i okućnice površine 112 m2, u ulici Novopazarska, naselje Vraca, Općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Prizemlje: Ulazni hodnik, dvije prostorije, kupatilo, ostava i garaža; Sprat 1:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 900.000 KM, 228,00 m2 cca 3950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo izuzetnu kuću na dva sprata površine 228 m2 sa okućnicom 540 m2, pozicioniranu u ulici Ramiza Salčina, Vojničko polje, Općina Novi Grad. Kuća je oblikovana prema projektu arhitekte s posebnom pažnjom posvećenoj estetici i funkcionalnosti. Prizemlje - stan od 114 m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 229.000 KM, 260,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća nova sa poslovnim prostorom, Bojnik, Stup, 260m2, okućnica 700m2. Kuća se sastoji od poslovnog prostora u prizemlju cca 120m2, sprata sa dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, banjom i hodnikom i drugog sprata sa dvije spavaće sobe , dnevnim boravkom, banjom i hodnikom. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 480.000 KM, 260,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivno! Prodaja poslovno stambeni objekat u centru, ulica Antuna Hangija. Oko 260 kvadrata stambeno-poslovnog prostora, te okucnica sa 240 kvadrata. Odlicna lokacija, samostojeci objekat, dva sistema centralnog grijanja, garaza, parking Trazena cijena 480.000 KM. AGENT Haris....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.078.000 KM, 270,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 270m2 (u osnovi 90m2) na parceli površine 500m2 (okućnica cca 400m2). Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. U prizemlju (90m2) se nalazi podrum. Na prvom spratu (90m2) se nalazi veliki salon sa kupatilom za goste, spavaća soba sa kupatilom, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 835.000 KM, 300,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Kuća i okućnica u Novom Sarajevu (Šanac). Okućnica je ograđena i lijepo uređena sa sadnicama i ima ukupnu površinu od 750m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja, dimenzije kuće su: Prizemlje 11,50x10,50m Prvi sprat i potkrovlje 14,50x10,50m Kuća je adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 410.000 KM, 300,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu nekretninu u nultom centru grada, potpuno sklonjenu od svega, te kao takvu idealnu za različite namjene tipa hostel, booking apartmančiće, starački dom, porodičnu kuću, ili pak 3 odvojene etažne jedinice sa zajedničkim stubištem. Okućnica broji 120 m² koji će....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 365.000 KM, 300,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Buća Potok, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # kuća se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti od tibrinih zgrada u B.Potoku, škola, apeteka, pekara Sito i Nafaka, super i minimarketa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 330.000 KM, 300,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja novu veću kuću sa 1000m2 zemlje ul Osik Ilidža Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj lokaciji uz glavnu sobraćajnicu. Raspolaže površinom od skoro 300 m2 sa 1000m2 placa a sastoji se od tri....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 370.000 KM, 300,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Gornjovakufskoj, netom iznad tranzita, Rental prodaje super porodičnu kuću koja broji četiri etaže. Poboljšanjem infrastrukture i puta u Mjesnoj zajednici Gornji Kovačići ( kao i povoljnim položajem parcele), kuća je silom prilika "pripala" završetku ulice Radnička. Lokacijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 369.900 KM, 333,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje vrlo lijepu kuću sa dvorištem u Briješću kod Osnovne škole Behaudin Selmanović, opština Novi Grad - Sarajevo. Kuća se sastoji od prizemnog dijela kojeg čine sljedeće prostorije: prostrana dnevna soba, spavaća soba, radna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 370.000 KM, 360,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od 4 sprata: Podrum, prvi sprat (poslovno-stambeni prostor), drugi I treći sprat (stambeni prostor). Svaki sprat ima zaseban ulaz I zasebne priključke (struja, voda, grijanje). Instalacija grijanja je centralna na struju ili plin. Svaki sprat ima podno grijanje. Ulaz....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 1.250.000 KM, 370,00 m2 cca 3380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Ako zelite dom iz snova sa definitivno najljepsim pogledom na Sarajevo i osjetiti otkucaje srca Starog Grada , ova Vila je idealan izbor za vas. Vila je izgradjena na parceli veličine 1000m2 i sadrzi cetiri sprata od kojih su svi završeni i useljivi izuzev podkrovlja , pomocni objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 450.000 KM, 370,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća - vila u Hadžićima, u blizini centra (300 m), ukupne stambene površine 370 m2, a površina okućnice je 700 m2. Kuća posjeduje 2 ulaza, 2 predsoblja, hodnik, 2 dnevna boravka, kuhinju, sobu za ručavanje, 2 kupatila, 4 spavaće sobe, dvije terase, 2 podruma i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 165.000 KM, 380,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi 50m od autoputa Ilidža-Blažuj, u blizini Ilidžanskog dijamanta. Dimenzije 10,80 x 12. Ukupna površina oko 380m2 i 600m2 okućnice, sa svim priključcim struja, voda, kanalizacija. Tri moderna stana - jedan opremljen + 2 poslovna prostora - omaltani, struja, voda i kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Rakovica, 999.627 KM, 400,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Luksuzno opremljena kuća sagrađena na prirodnoj padini, udaljena 15 minuta od grada. Sastoji se od prizemlja na kojem je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i radnom sobom, sala za stoni tenis, fitnes i zatvoreni bazen sa kliznim sistemom otvaranja prema unutrašnjem....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 400,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, 340.000 KM, 460,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u Otesu (Ilidza), kuća ima 460m² stambene površine dok je parcela velika 1677m². Imanje je ograđeno te posjeduje sve priključke voda, struja , kanalizacija kao i trofazna struja. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata. Raspored prostorija je poprilično....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 507,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću sa zemljištem na lokaciji Istočno Sarajevo. Prodaje se kuća sa tri etaže ukupne površine 507m2 na lokaciji Lukavica, Istočno Sarajevo. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra Lukavice. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 750.000 KM, 550,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju su dvije kuće smještene na izvrsnoj lokaciji u Hrasnom, u ulici Milankladska. Ovaj kompleks kuća nudi izvanrednu priliku za ulaganje, budući da posjeduje ukupno 6 stanova različitih veličina. Od tih 6 stanova, 2 su površine 100 m2, 2 su površine 50 m2, dok su preostala....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Butmir, 303.500 KM, 622,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje poslovni prostor i tri sprata ( 3 stana sa po 120m2), svaki stan ima zaseban ulaz u zajednickom stubistu, 1 stan 7 prostorija 1 WC na svakom spratu, ukupno 5 balkona i velika terasa, 3 balkona na istocnoj strani, 2 balkona i terasa na zapadnoj, stubiste odvaja svaki....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Ilidža, 150.000 KM, 1543,00 m2 cca 100 KM/m2