• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 novog - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 novog - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 novogradnja što jeftinije

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 novogradnja što jeftinije" pronađeno 203 nekretnina - prosječna cijena 2.391 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 40.000 KM, 48,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban opremljen apartman na Bjelašnici u novogradnji. Apartman površine 48m2 čine ulazni hodnik, dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinja s trpezarijom i dnevni boravak. Apartman opremljen u planinskom stilu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 41.000 KM, 69,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2840 m2 novogradnja što jeftinije'
65.000 KM
75.688 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 39,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten, dvosoban apartman površine 39,78 m2 na četvrtom spratu novoizgrađenog aparthotela “Phoenix”, koji se nalazi u sklopu Poslovno-sportskog centra Bjelašnica. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika kupatila, zatim dnevnog boravka sa kuhinjom i spavaće sobe. Uz apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 50.000 KM, 38,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednoiposoban stan u Istocnom Sarajevu, preko puta autobuske stanice, ulica Srpskih Vladara. Dobra lokacija, funkcionalan, uknjizen.U cenu ulazi kuhinja sa barom sa slike. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 50.070 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Lift Novogradnja Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 51.130 KM, 76,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

- LOKACIJA : Zgrada shopping centra Robot Commerce, Zmaja od Bosne bb, V sprat, opcina Novo Sarajevo, preko puta Elektroprivrede, u blizini tramvajskog i trolejbuskog saobracaja, u blizini Vilsonovog setalista. - godina izgradnje 2007. - ukupna povrsina: 76 ,10 m2 - sadrzaj: izlozbeni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 52.840 KM, 43,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Istočnom Sarajevu, naselje Dobrinja 4, u ulici Ive Andrića. Stan je površine 43m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Zgrada je novogradnja. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 59.500 KM, 36,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u tržnom centru Saraj polje u Vojničkom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Pogodan za višestruke namjene. Uredni papriri sa upotrebnom dozvolom. Dirrektan pristup sa ulice. Parking ispred prostora. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 64.600 KM, 39,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 39 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.500 KM, 41,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor u Istočnom Novom Sarajevu, opština Lukavica, ul. Spasovdanska bb, površine 40,74 m2. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 065/910-456 Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 66.500 KM, 38,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 38,40 m2 NOVOGRADNJA naselje StupCentar. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 66.664 KM, 65,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov trosoban stan na Stupu u novogradnji koja postavlja standarde kvaliteta, privatnosti i udobnosti života na nevjerovatnoj lokaciji na samoj Stupskoj petlji, sa iznimnim pristupom svim bitnim sadržajima, ovaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 67.444 KM, 74,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju stana u novogradnji na Stupu, općina Ilidža. Zgrada je udaljena 100 metara od tramvajske stanice, u neposrednoj blizini je stupska petlja, a ističemo i blizinu aerodroma. Saobraćajna komunikacija je izuzetno praktična,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 66,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Siva gradnja,ulaz sa dvije strane... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 75.000 KM, 136,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

objekat u izgradnji prizemlje i visoko potkrovlje 136kvadrata stambenog prostora okućnica 310 kvm objekat je legalizovan i dobijena urbanistička suglasnost prilaz objektu asfaltna cesta voda i kanalizacija priključeno Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 45,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

MIJENjAM / PRODAJEM STAN U SARAJEVU!!! U mirnom dijelu grada,novogradnja,dvokatna zgrada sa sest stanova. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,suncana strana povrsine 45m2 + 14m2 pripadajuceg podruma + parking mjesto. Od prostorija: hodnik,kupatilo,kuhinja,dnevna sa baklonom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 80.000 KM, 41,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan u Istočnom Sarajevu kod tržnog centra tuš. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam stan 40m2 (stup-bacici),jednosoban pretvoren u jednoiposoban, pored tramvajske, suncana strana, 6. sprat, 2 lifta, podrum, za veci do 60m2. Info na br. 061-250-854 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 83.000 KM, 49,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep i funkcionalan stan od 49m2 u Tibri Pacifik I,u Nedzaricima.Stan se nalazi u ulici Dr.Silve Rizvanbegovic na osmom spratu zgrade sa dva lifta.Zgrada je izgradjena 2011.godine po najvisim standardima gradnje.Stan ima izuzetno dobar raspored i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 85.000 KM, 50,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se lijep stan od 50m2 u naselju Tibra na Stupu,lamela a3. Stan se nalazi na jedanaestom spratu novoizgradjene zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje u jednoj cjelini,jedne sobe,kupatila,ostave i balkona od cc2 6m2.Grijanje je centralno gradsko i stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 85.000 KM, 33,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 203)

<< <1 2 3 4 5> >>