• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 600000 km balkon zadnjih 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 600000 km balkon zadnjih 7 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 600000 km balkon zadnjih 7 dana 60 m2

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 600000 km balkon zadnjih 7 dana 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 570000 KM (malo jeftiniji)
    • 630000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 180.000 KM, 60,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trososoban udoban stan u visokom prizemlju,posjed 1/1 sa u potpunosti regulisanom papirologijom (katastar i grunt). Renoviran:2002. (keramika,zamjena radijatora i plinskog bojlera) i 2008. (zidovi i stolarija),s protuprovalnim vratima.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka+trpezarija,2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 195.000 KM, 60,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan od 60 m² smješten na drugom spratu. Stan sadrži zatvoreni balkon površine 3 m², kao i ostavu u podrumu. Grijanje je centralno, a stan je topao i osunčan s puno prirodnog svjetla. Ispred zgrade nalazi se javni parking. Stan je odlično lociran – u blizini su škole, vrtić i park,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 150.000 KM, 60,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agent stanpromet.ba - agencije za nekretnine je pronašao i više nego odličnu nekretninu, vikend kuća sa uređenim zemljištem u Rakovici, na samo 15 minuta vožnje od grada. Kuća se nalazi u planski pravljenom naselju za vikend kuće, ima priključke struje, vode, kanalizacije, te uma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u novogradnji, Stup, zgrada BH BAUU. Stan je površine 60m2 i nalazi se na 7.spratu od ukupno 7. Zgrada je useljena 2011 godine i posjeduje lift. Stan je u odličnom stanju. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 135.000 KM, 60,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem stan u uluci Čekaluša-djidjikovacaustro-ugarska gradnja--visoki plafoni,,,, 60 m2 sa pogledom na čekalušu.i na trebevićstan nije adaptiran,,, kontakt na mobilni telefon,,,061/22 44 66 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 60,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe površine 60m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Spasovdanska. Trosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 60m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.000 KM, 60,00 m2 cca 3320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 60m2 pozicioniran na 2. spratu manje zgrade bez lifta, ulica Smaila Šikala, Buljakov Potok, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak s trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Struja Kablovska TV .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 413.560 KM, 60,00 m2 cca 6890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općin Ilidža, naselje Otes u ulici Faadila Hadžića. Stan je površine 60 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 168.000 KM, 60,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor - kafic, 60 m2, potpuno opremljen, cen. grijanje, extra polozaj i lokacija, uknjizen, Sarajevo - Dobrinja 2, ul. Bul. bran. Dobrinje, kon.tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • sarajevo nekretnine do 600000 km balkon 60 m2 (152)
  • sarajevo nekretnine do 600000 km balkon zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)