• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 kablovs - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 kablovs - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 kablovska što jeftinije prizemlje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 kablovska što jeftinije prizemlje" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.965 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 20.000 KM, 56,00 m2 cca 360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u stambenoj zgradi 56 m2 u mirnoj ulici u blizini OHR ili mjenjam za kucu sa vrtom ili stan u Capljini i okolici. Zgrada je napravljena 1960 i obnovljena 2001 g. Postavljene su nove instalacije i uveden plin. Nalazi se na visokom prizemlju i pogodan je za starije osobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 64.600 KM, 65,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je površine 65 m2 i nalazi se na parceli površine 500 m2. Sastoji se iz dvije etaže. I etaža, prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kotlovnicom i kupatila. Unutrašnje stepenice vode na sprat. Sprat se sastoji od predulaza sa izlazom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

34 m2 visoko prizemlje adaptiran komplet ( laminat , prozori , vrata, ugradjen americki plakar , ugradbena kuhinja sa elementima placeno 10000 KM , mjerac za vodu, ) cijena 70.000 KM BROJ. TEL 061 029 843 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Otes, 72.000 KM, 50,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje,pogodan za poslovni prostor(npr. ordinacije) Mogućnost proširenja,ostava u potkrovlju. Skoro adaptiran. Pet minuta do centra Ilidze. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Gorica, 85.000 KM, 31,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jednosoban stan u prizemlju sa posebnim ulazom s vana. Nalazi se u blizini Druge Gimnazije, pored zgrade Vlade FBiH. Stan je nedavno kompletno adaptiran uključujući sve instalacije. Pogodan i kao poslovni prostor. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 125.000 KM, 54,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 54m2 u sarajevskom naselju Hrasno.Stan se nalazi na visokom prizemlju dobro odrzavane zgrade u blizini slasticarne Palma.Potpuno je renoviran i namjesten modernim namjestajem i uredjajima visoke tehnologije.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 150.000 KM, 56,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Dobrinji 3. fantasticnog rasporeda, povrsine 56m2 na visokom prizemlju. Stan je jako topao, ugodan i osuncan, pozicija stana je na zapadnoj strani. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)