• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što sku - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što sku - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što skuplje do 210000 KM

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što skuplje do 210000 km" pronađeno 431 nekretnina - prosječna cijena 2.121 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 KM
    • do 210000 KM (prosječna cijena)
    • do 250000 KM
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 64,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam trosoban stan na Alipašinom polju. Površina stana je 64 m2 (stvarna 78 m2). Stan posjeduje veliki hodnik, ostavu, veliki dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, kupatilo, dvije spavaće sobe i ložu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 31,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 49,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 99.900 KM, 43,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kompletno renoviran dvosoban stan u centralnom dijelu Hrasnice, ulica Ahmeda Bošnjaka, općina Ilidža. Predmetni stan je smješten u suterenu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila, ukupne uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.500 KM, 51,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom površine 51m2 pozicioniran na 3.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Akademika Petra Mandića. Iza leđa autobuske stanice. Dvosoban stan odličnog rasporeda stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 99.000 KM, 58,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u Hrasnom, 1 sprat, Podrum, Balkon, lijep raspored, Ulica Olovska, Kod pekare AS. Mob:062/662550 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 99.000 KM, 45,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Centralno grijanje Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 52,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višenamjenski poslovni prostor na super lokaciji u Istočnom Sarajevu Prodaje se višenamjenski poslovni prostor na adresi Stefana Nemanje broj 11,Lukavica. Poslovni prostor se nalazi na prizemlju poslovno-stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 99.000 KM, 42,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje dvosoban stan u Istočnon Sarajevu, ulica Nikole Tesle! Površinu 42.2 m² čine ulazni hodnik, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom te izlaz na balkon! Sunčana orijentacija, sprat 5, parking ispred zgrade, tržnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.800 KM, 38,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 98.000 KM, 53,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 98.000 KM, 56,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na otoci 56m2 + balkon. Stan se sastoji od dnevne sobe i jedne spavače sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila + podrum. 11 sprat (2 lifta). Pločice u stanu su sve promijenjene i potrebno je samo da se u stanu promijeni stolarija. Mogučnost proširenja stana,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Prostirući se na 6 spratova, ovo stambeno zdanje u ulici Dabrobosanska u Istočnom Sarajevu, u neposrednoj blizini Bingo šoping centra pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 97.500 KM, 65,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se odlično pozicioniran dvosoban stan novije gradnje u Istočnom Sarajevu Stan se nalazi na trećem spratu manje stambeno-poslovne zgrade izgrađene 2007. godine koja posjeduje lift. Strukturom je dvosoban i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 97.500 KM, 57,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stara bosanska kuća 57 m2 sa svim priključcima.Okućnica 400 m2 na glavnoj cesti do bosna lijeka.Ima prilaz i sa gornje strane parcele.objekat potrebno adaptirati ili dogradjivati po želji.Pored kuće imaju još i dva pomoćna objekta. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 96.681 KM, 36,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku S5, dvosoban, 2. sprat, projektovane površine 36,04m2. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, sobe i lođe. Vanjska stolarija je PVC. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket. Ulazna vrata su blindirana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 96.000 KM, 48,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 32,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2025.,

www.indomio.ba

R E Z E R V I S A N O ! Prodaje se jednosoban stan u zgradi Sut+VP+4 građenoj 70tih godina u Novom gradu, u Prvomajskoj ulici. Stan se nalazi na 4, zadnjem spratu, u zgradi bez lifta. Lokacija: stambena zona, Švrakino selo, u blizini vrtića, JU OŠ Džemaludin Čaušević, Merkator centra,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 95.000 KM, 39,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, površine 39 kvadratnih metara, smješten je u Sarajevu, na Grbavici. Lokacija veoma atraktivna i mirna, sa puno zelenila. Stan se nalazi u blizini trolejbuske stanice (udaljen tri trolejbuske stanice od centra grada). U radijusu od 100m se nalaze škola, šoping centar....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

47m2; Alipašino (Geteova-kod malog"Merkatora"); jednoiposoban; dobro stanje; III kat; 48.000 EURA;prazan;1/1;parking ispred zgrade;komšiluk odličan;lift u funkciji; Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 52,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sa centralnim grijanjem, kablovskom,dva balkona, podrum. Luzani,objekat A. Blizu camp-a Ilidza, ispred Cilimare. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 94.000 KM, 62,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje, trpezarije, ostave, dvije spavaće sobe i kupatila. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska i unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 93.600 KM, 47,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik stana je opština Foča koja će dana 03.09.2020 godine u 11 časova, putem javne licitacije prodati stan. Sve potrebne informacije o licitaciji potražite na sajtu opštine Foča www.opstinafoca.rs.ba; ili klikom na sledeći link http://www.opstinafoca.rs.ba/2020/08/javni-oglas-za-prodaju-nepokretnosti-stana-u-sarajevu/....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 91.060 KM, 33,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 33 m2 i nalazi se na I spratu poslovnog objekta. Sastoji se iz dvije prostorije i dva toaeta. Vanjska stolarija su ALU portali sa sigurnosnim rešetkama. Unutrašnja stolarija je drvena. Pod je keramika. Grijanje u poslovnom prostoru je centralno gradsko,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.000 KM, 47,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 50,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se zemljište sa kompletno adaptiranom kućom površine 519m2. Udaljenost imanja od centra grada je 5 min. Kuća se sastoji od dvije sobe, podrumskog prostora. Kompletno imanje je lijepo uređeno, ograđeno i uljepšano sadnicama. Objekat posjeduje i dozvolu za nadogradnju. Za sve....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 90.000 KM, 41,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje poslovni prostor u naselju Tibra StupPoslovni prostor se nalazi u stambenoj zgradi u prizemlju objekta ukupne površine 41 m2. Prostor je u odličnom i funkcionalnom stanju, ima dosta prirodnog svijetla putem velikih staklenih otvora. Ulaskom u prostor je jedna....