• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što sku - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što sku - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što skuplje

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 60 m2 do 3100 km/m2 što skuplje" pronađeno 432 nekretnina - prosječna cijena 2.119 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 210000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • parket
    • kvalitetan
    • 4.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 64,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m², u novogradnji na izvrsnoj lokaciji, prilagođen urbanom načinu življenja u Vogošći, Sarajevo. Stan posjeduje: kuhinju i dnevni boravak, 2 spavaće sobe, toilet i kupaonicu te hodnik. Smješten je u samom centru Vogošće u neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 65,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja trosoban stan površine 65m2 pozicioniran na 5.spratu zgrade novije izgradnje sa liftom, naselje Istočno Sarajevo, Ulica Ive Andrića. Trosoban prostran odličnog rasporeda stan ukupne površine 65m2 pozicioniran je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 114.000 KM, 38,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan površine 38m2 čine ulazni hodnik, kuhinja s trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 3. spratu zgrade novije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 38,00 m2 cca 2900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban odličnog rasporeda površine 38 m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Jukićeva, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 110.000 KM, 44,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan novogradnja 44m2, Betanija-Pionirska dolina, dvosoban sa dvije terase. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 54,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 54 kvad. metra , drugi sprat , 2 sobe , kuhinja , trpezarija , kupatilo sa novim bojlerom i tuš kabinom i pločicama , i hodnik sa ugradjenim plakarom . iza zgrade je veliko parkiralište . odmah pored zgrade se nalazi tržišni centar Merkur i najjeftinija pijaca u gradu .blizina....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 110.000 KM, 54,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine ARA d.o.o. Sarajevo prodaje dvosoban stan površine 54 m2 na Čengić Vili u ul. Gradačačka 130. Stan se nalazi na četvrtom spratu au sastoji se od: – Dnevnog boravka – Spavaće sobe – Kuhinje sa trpezarijom – Ostave – Kupatila i – Balkona Stan je dobro osvijetljen....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 110.000 KM, 64,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na ulazu u otesu stan je 2 soban a balkon je 5 m2 orijentacija istok u istoj zgradi je garza 14 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.500 KM, 39,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan u suterenu na odličnoj lokaciji, Otoka. Stan površine 39 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i kupatilo. BLINDO vrata, PVC stolarija, na prozorima su postavljeni gelenderi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alifakovac, 109.000 KM, 43,00 m2 cca 2540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u ulici Alifakovac 43m2, po organizaciji izuzetno funkcionalno rasporedjen. Stan se sastoji od dnevne I spavace sobe, kuhinje, kupatila I hodnika. Kontakt telefon 060/ 337-4112. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 108.000 KM, 45,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Novogradnja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 108.000 KM, 54,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

STAN JE POGODAN ZA PRETVARANJE U POSLOVNI PROSTOR I POGODAN JE ZA STANOVANJE LICA SA POSEBNIM POTREBAMA ITD. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 108.000 KM, 57,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodajem dvosoban stan površine 57 m2 na Grbavici. Stan se nalazi u Grbavičkoj ulici, na petom spratu u zgradi sa šest spratova. Zgrada ima lift. Dvostrano je orjentisan. Ima zastakljenu jednu od dvije velike terase. Stan sadrži dvije sobe kuhinju sa trpezarijom, hodnik i prostrano....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 107.500 KM, 54,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan, 54m2, Čengić Vila1, ulica Džemala Bijedića, 2 soban, balkon, centralno grijanje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, banje, hodnika i balkona. Okrenut je na dvije strane istok i zapad. Vanjska stolarija je nova kao i blindirana vrata. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 107.000 KM, 50,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik prodaje adaptiran dvosoban stan zbog povecanja broja clanova porodice. Ko sebi moze priustiti nece zazaliti jer je stan vrijedan svake marke. Sve instalacije su promijenjene : struja, voda, kanalizacija, bojler za etazno grijanje racun iz 2005. godine. Protuprovalna ESTA vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 106.428 KM, 51,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju useljiv dvosoban stan u Istočnom Sarajevu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona i kupatila.Dvostrane orijentacije. Sunčana strana. Stan se nalazi na 1 spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.600 KM, 64,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan na Alipasinom polju , adaptiran, 64 M2, visoko prizemlje, papiri uredni vlasnistvo cisto 1/1, odmah useljivo cijena 1650 KM/M2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Džidžikovac, 105.000 KM, 35,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan - Džidžikovac - TOP LOKACIJA Prodaje se jednoiposoban stan (u papirima jednosoban) ukupne površine od 35m2, stan se sastoji od veće dnevne sobe, manje spavaće, kupatila, kuhinje i hodnjika, vlasništvo 1/1 Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja broji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 36,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji na 2.spratu zgrade sa liftom, Istočno Sarajevo, ulica Karađorđeva. Nekretnina u svojoj površini od 36m² se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 105.000 KM, 41,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u izgradnji u Istočnom Sarajevu, ulica Dečanska. Objekat u izgradnji se nalazi odmah pored restorana Perla u Dečanskoj ulici, stan površine 41.13m2 nalazi se na 5.spratu i sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 105.000 KM, 50,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Prostor se nalazi kod galerije Novi Hram velika avlija Bascarsija.Ulaz u prostor je iz prelijepog parka,nedavno renoviran kao sto se moze vidjeti i na slikama,takodje posjeduje i podrum kao magacin.Svi papiri su uredu zk izvadak1/1i nema tereta.Trenutno .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

nedavno renoviran prostor 1/1 velika avlija bascarsija sarajevo .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 105.000 KM, 50,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Jednoiposoban stan u ulici Marka Marulica na Dolac Malti na 6. spratu Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 105.000 KM, 54,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ,54 m2 ,prvi sprat,2 balkona,hobi soba 12 m2 .Kuhinja s trpezarijom spavaca primaca soba i wc. 105.000 KM Mob 061-578-734 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 105.000 KM, 57,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U ODLICNOM STANJU ADAPTIRAN STAN IMA :DJECIJU SOBU.HODNIK,KUPATILO,ODVOJEN WC,KUHINJU,DNEVNI BORAVAK,SPAVACU SOBU,TERPEZARIJU,OSTAVU,BALKON,PODRUM, TEL 063369980 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Alipasino polje, B faza, Semira Fraste, trosoban stan visoko prizemlja, površina stana - 64 M2 + 6 M2 balkon + pripadajuca podrumska ostava, stan je adaptiran, vlasništvo cist 1/1, prodaja bez posrednika, vlasnik u stanu, cijena povoljna 105 000 KM Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 104.000 KM, 57,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima ukupno cetiri sprata . Sadrzi : dvije spavace sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu sa otvorenim pogledom. Zgrada je stara 10 godina, stan nije skoro nikako koristen . U odlicnom je stanju, skoro....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 103.000 KM, 51,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Bulevar lamela B2 na 4 spratu. Orijentacija Jugozapad. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 101.100 KM, 37,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u zgradi novije gradnje od 38m2 pozicioniran u Istočnom Sarajevu Ul Ive Andrića na odličnoj lokaciji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 31,00 m2 cca 3230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 100.000 KM, 48,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Općini Novo Sarajevo, 250 m od glavne saobraćajnice u Paromlinskoj ulici nalazi se „Malta Complex“, koji nudi neodoljivu ponudu – kupi stan od 48 m2 za 100.000 KM sa PDV-om. Sigurno i zdravo Naš zadatak je bio da kvalitetno odgovorimo na rastuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 100.000 KM, 49,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 53,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik 1/1, Miran kraj sa razvijenom infrastrukturom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 100.000 KM, 57,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

DVOSOBAN STAN 57m2+16m2 GARAZA SA PRIKLJUČKOM STRUJE u BACICIMA ODMA useljiv .PLINSKO ETAZNO GRIJANJE Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 432)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2